Group 1555zxzxz

Zły Czarnoksiężnik z Oz już w sprzedaży!

zły czarnoksiężnik

Ciemne chmury zgromadziły się nad Krainą Oz. Jej los spoczywa w Twoich rękach. Czy będąc otoczonym ze wszystkich stron przez nieprzyjaciół, zdołasz odkryć sekrety Złego Czarnoksiężnika? Czy uda Ci się uratować pieska Toto z rąk Latających Małp i uniknąć zemsty Złej Czarownicy z Zachodu?

“Zły Czarnoksiężnik z Oz” to druga gra książkowa Jonathana Greena, która ukazała się nakładem naszego wydawnictwa. W tej historii gracz-czytelnik może wcielić się w aż 6 różnych postaci m.in. Stracha na wróble, Blaszanego Drwala, a nawet… Złą Czarownicę z Zachodu. Mroczna i emocjonująca przygoda rozciąga się na 510 stronach, a dzięki odmiennym zakończeniom można ją przeżyć kilkukrotnie.

Do gry wymagany jest ołówek, dwie kości sześcienne lub standardowa talia kart. Dla osób, które chcą skupić się wyłącznie na warstwie fabularnej opracowano wariant, który nie wymaga w/w akcesoriów oraz zagłębiania się w zasady gry.

Główne atuty:

  • książka, która jest jednocześnie grą – czytelnik może decydować, w którym kierunku rozwinie się fabuła (czytelnik porusza się między paragrafami, a nie odwraca kolejne strony)
  • gra inspirowana klasykiem literatury: Czarnoksiężnikiem z Krainy Oz
  • zawiera wiele różnych zakończeń, które zachęcają do wielokrotnych rozgrywek
  • patronat: Lubimyczytac.pl, Pop.Books, Logo24.pl

Zobacz inne wpisy

Po drugiej stronie gry

Jak ćwiczyć pamięć? Sprytnie i zabawnie!

Pamięć pełni kluczową rolę w naszym codziennym życiu, wpływając na zdolność uczenia się, radzenie sobie ze stresem oraz utrzymywanie relacji społecznych. Zdolność do skojarzeń, tworzenie