Group 1555zxzxz

Premiera gry “W co się ubrać?”

w co się ubrać

Zwierzaki urządzają pokaz mody. Ale co mają na siebie włożyć? Na szczęście strojów mają do wyboru, do koloru! Karta na środku stołu wskaże Wam, jak dobrać kolory najmodniejszej kreacji. Przy użyciu kolorowych plastikowych przysłon odtwórzcie wskazany wzór. Jest jednak pewien haczyk: czasem kolory trzeba odpowiednio pomieszać!

“W co się ubrać?” to innowacyjna gra do nauki łączenia kolorów i wzorów. Dzięki kilku poziomom trudności mogą w nią grać zarówno czterolatki jak i starsze dzieci. To tytuł, który przełamuje stereotypy, rozwija wyobraźnię i wspiera kreatywność.

Co ją wyróżnia?

  • Atrakcyjna forma nauki (foliowe przysłony!)
  • Wspiera rozwój motoryki małej
  • Odpowiednia dla różnych grup wiekowych
  • Gra inkluzywna – odpowiednia dla każdego
  • Rekomendowana przez psychologów

Zobacz, jakie to proste!

  1. Każdy wybiera trójwarstwową tabliczkę jednego zwierzęcia.
  2. Rozdaj każdemu graczowi po jednakowym komplecie 8 przysłon.
  3. Potasuj karty misji (w zależności od poziomu zaawansowania graczy możesz odłożyć karty z poziomów, które są za łatwe/za trudne lub przemieszać wszystkie karty).

 

 

Zobacz inne wpisy

Po drugiej stronie gry

Najlepsze gry na majówkę

Maj, wiosna, ognisko…brzmi świetnie. A gdy dołożymy do tego jeszcze gry – plan doskonały! Jak płakać, to tylko ze śmiechu! Majówka kojarzy się ze świetną

Po drugiej stronie gry

Najlepsze gry na wiosnę

Akcja Jajo! Wiosna to czas odradzania się przyrody, a więc tu wchodzi odwieczne jajo! Symbol życia,  energii i urodzaju. Jeśli chcesz, by wiosną nie zabrakło