Group 1555zxzxz

Premiera gry “W co się ubrać?”

w co się ubrać

Zwierzaki urządzają pokaz mody. Ale co mają na siebie włożyć? Na szczęście strojów mają do wyboru, do koloru! Karta na środku stołu wskaże Wam, jak dobrać kolory najmodniejszej kreacji. Przy użyciu kolorowych plastikowych przysłon odtwórzcie wskazany wzór. Jest jednak pewien haczyk: czasem kolory trzeba odpowiednio pomieszać!

“W co się ubrać?” to innowacyjna gra do nauki łączenia kolorów i wzorów. Dzięki kilku poziomom trudności mogą w nią grać zarówno czterolatki jak i starsze dzieci. To tytuł, który przełamuje stereotypy, rozwija wyobraźnię i wspiera kreatywność.

Co ją wyróżnia?

  • Atrakcyjna forma nauki (foliowe przysłony!)
  • Wspiera rozwój motoryki małej
  • Odpowiednia dla różnych grup wiekowych
  • Gra inkluzywna – odpowiednia dla każdego
  • Rekomendowana przez psychologów

Zobacz, jakie to proste!

  1. Każdy wybiera trójwarstwową tabliczkę jednego zwierzęcia.
  2. Rozdaj każdemu graczowi po jednakowym komplecie 8 przysłon.
  3. Potasuj karty misji (w zależności od poziomu zaawansowania graczy możesz odłożyć karty z poziomów, które są za łatwe/za trudne lub przemieszać wszystkie karty).

 

 

Zobacz inne wpisy

Po drugiej stronie gry

Gry karciane – najlepsze na wycieczkę!

Wakacje na całego, więc to idealny czas na wycieczki. Poza standardowymi punktami programu, odwiedzaniem nowych miejsc czy spacerami, warto na chwilę się zatrzymać  i zresetować głowę.

Po drugiej stronie gry

Nie miałem jeszcze w rękach gry książkowej, w której miałbym do czynienia z zabiegiem polegającym na używaniu * w przypadku końcówek rodzajowych. Nie spotkasz w