Group 1555zxzxz

Premiera gry “Postaw na klocka”!

Kto jest najlepszy w te klocki? Zmierzcie się z szalonymi wyzwaniami, które wystawią na próbę Waszą cierpliwość, precyzję i opanowanie! W tej zwariowanej grze zręcznościowej będziecie ze sobą ostro rywalizować, ale często zostaniecie zmuszeni do współpracy w zadaniach drużynowych. To karty zdecydują o tym, z kim będziecie w danej rundzie budować. Kto pierwszy, ten lepszy, a kto lepszy, ten wygrywa! 

Postaw na klocka to wyjątkowa gra planszowa, w której gracze co rundę starają się jak najszybciej skonstruować ze swoich klocków budowlę ukazaną na karcie. Część z nich to wyzwania indywidualne, ale większość wymaga tymczasowego połączenia się w drużyny z wskazanymi przez kartę graczami. Tym samym gra jednocześnie stawia na rywalizację i kooperację. 

Postaw na klocka sprawdzi się zarówno jako rodzinna gra planszowa, jak też jako główna atrakcja imprezy. To emocjonujący tytuł ćwiczący wyobraźnię przestrzenną i łączący całe pokolenia.  

Co ją wyróżnia?

  • banalne zasady
  • możliwość gry w aż 6 osób
  • rywalizacja i kooperacja jednocześnie
  • ćwiczy zręczność i opanowanie

Zobacz, jakie to proste!

  1. Odkryj wierzchnią kartę z talii budowy. 
  2. Jak najszybciej postaraj się wybudować budowlę wskazaną przez kartę – jeżeli to wyzwanie drużynowe współpracuj z danym graczem. 
  3. Wygrałeś rundę? Przesuń się pionkiem po planszy.  
  4. Stoisz na czerwonym polu? Dobierz kartę trudności i graj wskazaną techniką chwytu. 
  5. Wygrywa gracz, który pierwszy dotrze na 12 pole.  

Zobacz inne wpisy

Po drugiej stronie gry

Jak ćwiczyć pamięć? Sprytnie i zabawnie!

Pamięć pełni kluczową rolę w naszym codziennym życiu, wpływając na zdolność uczenia się, radzenie sobie ze stresem oraz utrzymywanie relacji społecznych. Zdolność do skojarzeń, tworzenie