Group 1555zxzxz

Premiera gry “Postaw na klocka”!

Kto jest najlepszy w te klocki? Zmierzcie się z szalonymi wyzwaniami, które wystawią na próbę Waszą cierpliwość, precyzję i opanowanie! W tej zwariowanej grze zręcznościowej będziecie ze sobą ostro rywalizować, ale często zostaniecie zmuszeni do współpracy w zadaniach drużynowych. To karty zdecydują o tym, z kim będziecie w danej rundzie budować. Kto pierwszy, ten lepszy, a kto lepszy, ten wygrywa! 

Postaw na klocka to wyjątkowa gra planszowa, w której gracze co rundę starają się jak najszybciej skonstruować ze swoich klocków budowlę ukazaną na karcie. Część z nich to wyzwania indywidualne, ale większość wymaga tymczasowego połączenia się w drużyny z wskazanymi przez kartę graczami. Tym samym gra jednocześnie stawia na rywalizację i kooperację. 

Postaw na klocka sprawdzi się zarówno jako rodzinna gra planszowa, jak też jako główna atrakcja imprezy. To emocjonujący tytuł ćwiczący wyobraźnię przestrzenną i łączący całe pokolenia.  

Co ją wyróżnia?

  • banalne zasady
  • możliwość gry w aż 6 osób
  • rywalizacja i kooperacja jednocześnie
  • ćwiczy zręczność i opanowanie

Zobacz, jakie to proste!

  1. Odkryj wierzchnią kartę z talii budowy. 
  2. Jak najszybciej postaraj się wybudować budowlę wskazaną przez kartę – jeżeli to wyzwanie drużynowe współpracuj z danym graczem. 
  3. Wygrałeś rundę? Przesuń się pionkiem po planszy.  
  4. Stoisz na czerwonym polu? Dobierz kartę trudności i graj wskazaną techniką chwytu. 
  5. Wygrywa gracz, który pierwszy dotrze na 12 pole.  

Zobacz inne wpisy

Po drugiej stronie gry

Propozycje gier na Dzień Dziecka 

Dzień dziecka! Wszystkim kojarzy się oczywiście z prezentami dla najmłodszych członków naszych rodzin. A skoro prezent to najpewniej zabawka. A co jeżeli można połączyć dobrą

Po drugiej stronie gry

Najlepsze gry dla dwóch osób

DRACULA vs VAN HELSING  Gra przeznaczona tylko dla dwóch graczy, wciągająca od samego początku już samym pudełkiem i ilustracjami, które przykuwają wzrok i obiecują ekscytującą,