Group 1555zxzxz

Tracks – dźwiękowa gra detektywistyczna

Nie jedna, nie dwie, ale aż 15 spraw o różnym stopniu trudności czeka Was w najnowszej grze detektywistycznej! “Tracks” to innowacyjna planszówka, która łączy fizyczne komponenty takie jak mapę miasta, akta spraw i karty monitoringu z aplikacją zawierającą nagrania dźwiękowe.

Zadaniem graczy jest odnalezienie miejsca ukrywania się przestępców. Rozgrywka polega na uważnym analizowaniu treści nagrań oraz kamer monitoringu w celu odtworzenia trasy poruszających się kryminalistów.

“W Tracks trzeba być czujnym, uważnym, sporo widzieć, jeszcze więcej słyszeć. Ale satysfakcja z rozwiązania sprawy ogromna! Fantastyczna zabawa.” – Wojciech Chmielarz, autor kryminałów.

“Poczuj się jak prawdziwy śledczy na tropie przestępstwa – koniecznie zagraj w Tracks!” – Bracia Kłeczek, policjanci i tiktokerzy.

Dlaczego warto?

  • Innowacyjna gra dźwiękowa: produkt łączy ze sobą fizyczne elementy, aplikację na telefon i wirtualną rzeczywistość dźwiękową
  • Idealna do grania solo oraz kooperacyjnie w większej grupie
  • Nie potrzebujesz instrukcji, gry uczysz się w minutę
  • Uczy logicznego myślenia, łączenia faktów, wyciągania wniosków, uważności, koncentracji i pobudza zmysł słuchu

Zobacz inne wpisy

Po drugiej stronie gry

Najlepsze gry na wakacje 

Wakacje to czas na regenerację, odpoczynek i dobrą zabawę. A przy czym można się lepiej bawić niż przy grach planszowych?    Wakacje na wsi!  Kto