Group 1555zxzxz

Touch it! – Dotknij i zgadnij

Dziś do sprzedaży trafiła nowa seria karcianych gier dla całej rodziny. “Touch it!” to wyjątkowa ze względu na swoją formę propozycja. Na tyle każdej karty znajduje się jeden z czterech widocznych na awersie obrazków. Jego kontury pokryte są specjalnym lakierem 3D.

Zabawa polega zaś na jak najszybszym rozpoznaniu symbolu znajdującego się na rewersie posługując się jedynie zmysłem dotyku i własną dedukcją.

“Touch it!” to świetna zabawa dla dużych i małych graczy (mogą w nią grać już 5-latki!). Ze względu na kompaktową formę sprawdzi się zarówno w domowym zaciszu jak i na imprezie czy też w podróży.

Każda z trzech talii: Zwierzęta, Popkultura i Polska, zawiera unikalne, dopasowane tematycznie symbole oraz kilka trybów gry.

Zobacz inne wpisy

Po drugiej stronie gry

Najlepsze gry na majówkę

Maj, wiosna, ognisko…brzmi świetnie. A gdy dołożymy do tego jeszcze gry – plan doskonały! Jak płakać, to tylko ze śmiechu! Majówka kojarzy się ze świetną

Po drugiej stronie gry

Najlepsze gry na wiosnę

Akcja Jajo! Wiosna to czas odradzania się przyrody, a więc tu wchodzi odwieczne jajo! Symbol życia,  energii i urodzaju. Jeśli chcesz, by wiosną nie zabrakło