Group 1555zxzxz

Dziś premiera gry “Sojusz na już!”

Żubr – władca Wielkiej Prapuszczy, pragnie umocnić swoją pozycję na świecie. W tym celu postanawia zawrzeć sojusze z monarchami panującymi na innych kontynentach i wysyła do nich lisy – swoich najbieglejszych posłańców, by przekonać liderów do zawarcia paktu. W tę rolę wcielają się właśnie gracze!

Na Wasze podarunki czeka niedźwiedź polarny – groźny władca Arktyki, doświadczona w walce panda z Azji, dostojna anakonda z Ameryki Południowej, imponujący orzeł z Ameryki Północnej i wyluzowany kangur z Australii. Każdemu z nich będziecie mogli złożyć takie podarunki jak miód, papirus, księgi, bursztyn, złoto czy broń.

Działajcie szybko i sprawnie – ten z Was, który okaże się najprzebieglejszym posłańcem i najszybciej pozyska przychylność monarchów, zostanie Głównym Doradcą lub Doradczynią władcy.

Sojusz na już to kolejna gra Reinera Knizii, która uczy strategii, taktyki i lekkiego blefu w atmosferze zdrowej rywalizacji. Przepięknie ilustrowane przez Piotra Sokołowskiego karty umilą każde rozdanie, a nieskomplikowane zasady sprawiają, że łatwo zachęcić do rozgrywki osoby nie grające na co dzień w gry planszowe. To świetny prezent dla miłośników zwierząt i małych karcianek o dużej głębi rozgrywki!

Gra jest już dostępna w sprzedaży – sugerowana cena detaliczna wynosi 59 zł.

Zobacz inne wpisy

Po drugiej stronie gry

Najlepsze gry na wakacje 

Wakacje to czas na regenerację, odpoczynek i dobrą zabawę. A przy czym można się lepiej bawić niż przy grach planszowych?    Wakacje na wsi!  Kto