Group 1555zxzxz

Nasze gry z wyróżnieniem Zabawki Roku!

Z dumą i radością informujemy, że jury plebiscytu Zabawka Roku organizowanego przez portal Zabawkowicz przyznało wyróżnienie naszym grom w dwóch kategoriach.

„Ghost Adventure: Zakręcona Przygoda” otrzymało wyróżnienie w kategorii gier aktywizujących. Jest to już kolejna nagroda dla tego tytułu – wcześniej bączek przemierzający magiczne krainy zachwycił jurorów targów SPIEL w Essen, co poskutkowało otrzymaniem nagrody za innowacyjną mechanikę – innoSPIEL.

W kategorii gier dla najmłodszych wyróżnienie Zabawki Roku otrzymała nasza najnowsza seria produktów dla maluchów wyróżniających się unikalnymi komponentami. W „Rozpoznaj Stworka” są to karty sensoryczne pozwalające bawić się także osobom niewidomym i niedowidzącym, a we „W co się ubrać?” są to kolorowe, foliowe przesłony, które uczą mieszania barw i wzorów.

Dziękujemy za zaufanie!

Zobacz inne wpisy

Aktualności

Premiera gry „Ryki Afryki”

Każdego roku organizowana jest Letnia Parada, podczas której prezentują się pięknie udekorowane i uzbrojone drużyny afrykańskich zwierząt. Celem Twoim i Twoich przeciwników jest takie skompletowanie