Group 1555zxzxz

Najlepsze gry solo

CARTAVENTURA: WINLANDIA. Interaktywna gra karciana 

Wyobraź sobie, ze jesteś wikingiem. Wcielasz się w postać Leifa Eriksona i musisz udowodnić niewinność swojego ojca, słynnego Eryka Rudego, który jest oskarżony o popełnienie morderstwa. Ta gra gwarantuje wspaniałą przygodę, którą sam sobie stworzysz, ponieważ to ty jesteś jej bohaterem, to ty dokonujesz wyborów. Będziesz budować mapy, podróżować w różnych kierunkach, wykorzystując karty, które oferują kilka wyborów. Talia kart, a kilka scenariuszy i kilka możliwych zakończeń. Uda ci się przejść je wszystkie? 

Sprawdź też inne tytuły z tej serii.  

 

Nibylandia. Tu żyją potwory! 

Książka, a jednak gra. I to tak fascynująca, że nie będziesz mógł się oderwać! Nie znasz takiej Nibylandii, jest ona zupełnie inna od tej, która tkwi w pamięci z twojego dzieciństwa. To jest niebezpieczna przygoda, którą będziesz odkrywać poruszając się po wybranych przez siebie paragrafach, dokonując często bardzo trudnych wyborów – z kim walczyć, gdzie się udać, bo to ty decydujesz, w którym kierunku rozwinie się akcja! 

Sprawdź też inne tytuły z tej serii.  

 

Hotel: 60 zagadek 

Lubisz łamigłówki i zagadki? A te ubrane w ciekawą oprawę graficzną i mające interesujących bohaterów? To Hotel na pewno cię zainteresuje. W niewielkim pudełku jest aż 60 zagadek do rozwiązania, które mają zróżnicowany poziom trudności: od tych najprostszych, do tych bardziej wymagających. Zadaniem twoim będzie rozmieszczenie gości hotelowych w odpowiednich pokojach. Jednak mają oni bardzo zróżnicowane wymagania: jedni będą chcieli być na wyższym piętrze, inni na niższym, a jeszcze inni zażyczą sobie konkretnego sąsiedztwa.  

Sprawdź też „Ptaki” 

 

Ghost Adventure: zakręcona przygoda 

To gra wyjątkowa, bo z bardzo innowacyjną mechaniką. Można w nią grać i w pojedynkę, ale i dzielić się zadaniami z całą rodzinką. To gra zręcznościowa, w której musisz wykazać się dobrą koordynacją ruchów, planowaniem i skupieniem. Musisz, poruszając planszą, przeprowadzić wprawionego w ruch bączka przez planszę do odpowiedniego miejsca – masz do dyspozycji teleporty i eliksiry wznowienia, które pomogą ci wykonać misję. Brzmi intrygująco? Musisz to sprawdzić! 

 

Moja! Rodzinna gra matematyczna 

Problemy z matematyką? Nie ma sprawy – rozwiązane! A może wręcz odwrotnie – matematyka to twój konik? To wręcz idealnie! W grze Moja! Będziesz dodawać i odejmować, w dodatku robiąc to na czas! Sprawdź się w rozgrywce solo i za każdym razem bądź lepszy. To gra w którą można grać i całą rodziną, i samemu. Proste zasady, dynamiczna, ekscytująca rozgrywka, możliwość modyfikowania zasad i, przede wszystkim, świetna zabawa – to gwarantowane plusy tej gry.  

 

Level 10

Super grą dla jednej osoby będzie także Level 10!

W tej grze gracze nie rywalizują ze sobą – zamiast tego starają się wspólnie przejść przez wszystkie 10 poziomów każdego z 5 światów. Robią to, zagrywając karty na siatkę o wielkości 5 na 10 kart – i licząc na to, że uda im się zwyciężyć.

Każdy odwiedzany przez nich świat jest reprezentowany przez oddzielny rząd kart na stole. Aby wygrać, gracze muszą umieścić na siatce wszystkie 40 kart poziomów i 10 kart resetów. Jeśli w swojej turze gracz nie jest w stanie zagrać żadnej karty, rozgrywka (i przygoda) kończą się porażką.

Zobacz inne wpisy

Po drugiej stronie gry

Propozycje gier na Dzień Dziecka 

Dzień dziecka! Wszystkim kojarzy się oczywiście z prezentami dla najmłodszych członków naszych rodzin. A skoro prezent to najpewniej zabawka. A co jeżeli można połączyć dobrą

Po drugiej stronie gry

Najlepsze gry dla dwóch osób

DRACULA vs VAN HELSING  Gra przeznaczona tylko dla dwóch graczy, wciągająca od samego początku już samym pudełkiem i ilustracjami, które przykuwają wzrok i obiecują ekscytującą,