Group 1555zxzxz

Najlepsze gry na wiosnę

Akcja Jajo!

Wiosna to czas odradzania się przyrody, a więc tu wchodzi odwieczne jajo! Symbol życia,  energii i urodzaju. Jeśli chcesz, by wiosną nie zabrakło radości, śmiechu i dobrej zabawy, to koniecznie zagraj w AKCJĘ JAJO! Prosta, dynamiczna karcianka pełna zwrotów akcji. Zbieraj jajka do swojego „pudełka”, nie daj ich sobie zabrać, chroń te najcenniejsze i uważaj na zbuki! Wielką zaletą gry jest opakowanie – to piękna, metalowa puszka z zabawną grafiką nawiązującą do ilustracji na kartach. Będzie świetną ozdobą, prezentem, czy puszką na drobiazgi lub na słodycze.

 

Gra z jajem

Wiosenne liczenie jajek zacząć czas! W tym niewielkim pudełku masz nie tylko pełnoprawną grę, ale także znajdziesz w środku aż dwa dodatki – i to na dwie różne okazje! Pierwszy to „Pisanka” – idealna na wiosnę, a drugi to „Boże Narodzenie” – wiadomo, na Gwiazdkę! Jest to szybka i szalona gra imprezowa, w której musimy dobrze policzyć jajka w filmie! Niestety nie jest to takie proste, jak się wydaje, bo w obsadzie pojawiają się także inni aktorzy, którzy wprowadzają spore zamieszanie! W tę grę z przyjemnością zagra każdy, bez względu na wiek!

 

Wirus

Wiosna to wzmożony czas ataków najróżniejszych wirusów. Mnożą się mikroby, które atakują nasze ciało, jesteśmy zmęczeni, kichamy, prychamy, kaszlemy… Jest na to sposób: można się zaszczepić! I tak właśnie wygląda gra w wirusa – musimy zadbać o to, by każda karta narządów wyłożonych przed nami była albo zdrowa, albo zaszczepiona, nie może być zawirusowana. Gra tak wciągająca, że stała hitem, który już jest niemal z każdej grotece. Ty jej jeszcze nie masz? To czas złapać bakcyla!

 

Stwory z obory

Każdy czeka na ciepłe wiosenne słońce. Także wszelakie stwory, które wyłażą z obory, by ogrzać swoje kości i łapy. W tej grze, będącej połączeniem słowiańskiego klimatu z wiejskim fantasy, gdzie Wiedźmin mógłby się spotkać z Jakubem Wędrowyczem, wcielamy się w wieśniaka, który ma wielką ochotę na zostanie bohaterem. Jednak po co się męczyć i narażać na niebezpieczeństwo? Lepiej sfingować kilka zleceń, upozorować atak albo przebrać się za stwora i poudawać walkę za stodołą. Zabawna, klimatyczna gra z rewelacyjnymi grafikami autora.

 

Bale i Skandale

Temperatura jest coraz wyższa, słońce coraz dłużej i cieplej świeci – to znak, że wkrótce zaczną się najróżniejsze imprezy, bale i spotkania towarzyskie. I ten najważniejszy – bal organizowany przez Żubra,  samego króla puszczy! I ty możesz udać się na ten bal. W grze wcielamy się w uczestników balu i będziemy musieli wkupić się w łaski najznamienitszych osobistości. Będą tu intrygi, obietnice bez pokrycia, blef i skandale. Czy uda ci się wykorzystać sytuację i zyskasz kontakty, czy może zostaniesz wykluczony z elity?

 

Granie w pranie

Kto czeka na wiosnę i na ciepło słońca? Ten, kto robi dużo prania! Każdy superbohater musi mieć czysty i lśniący strój, więc Superbohater Henio i jego siostra Fantastyczna Fiona, zanim wyruszą na kolejną akcję, najpierw muszą wyprać, rozwiesić i wysuszyć swoje pranie, by zdążyć przed deszczem, który chce zesłać Dr Chmura. A szkopuł w tym, że bez kostiumów nie mają swoich mocy! Dzieci zachwycone tym, że pudełko jest częścią gry! To ono jest suszarką, na której rozwieszamy nasze pranie przypinając je klamerkami.

Zobacz inne wpisy

Po drugiej stronie gry

Najlepsze gry na majówkę

Maj, wiosna, ognisko…brzmi świetnie. A gdy dołożymy do tego jeszcze gry – plan doskonały! Jak płakać, to tylko ze śmiechu! Majówka kojarzy się ze świetną

Po drugiej stronie gry

Najlepsze gry na wiosnę

Akcja Jajo! Wiosna to czas odradzania się przyrody, a więc tu wchodzi odwieczne jajo! Symbol życia,  energii i urodzaju. Jeśli chcesz, by wiosną nie zabrakło