Group 1555zxzxz

Najlepsze gry na majówkę

Maj, wiosna, ognisko…brzmi świetnie. A gdy dołożymy do tego jeszcze gry – plan doskonały!

Jak płakać, to tylko ze śmiechu!

Majówka kojarzy się ze świetną zabawą i czasem spędzanym w gronie znajomych. Idealnie do tego klimatu wpasowuje się gra Rykowisko. Głośna gra na spostrzegawczość. Jest to gra, przez którą będą bolały Was brzuchy…ze śmiechu! Dążymy tu do pozbycia się kart z ręki, ale po drodze będziemy wydawać przeróżne odgłosy, co nie raz doprowadzi Was do łez.

 

Grajmy razem!

Podczaj majówkowego grilla nie zostaje zbyt wiele wolnego miejsca na stole, ale gra Splito jest na to przygotowana. W niewielkim pudełku znajdziemy węższe niż standardowe karty, co pozwoli zaoszczędzić miejsce. W grze będziemy pozornie współpracować z sąsiadami po swojej lewej i prawej stronie, wykładając karty do wspólnych stref, gdzieś między kiełbasą a ketchupem. Jednak jest to strategiczna współpraca, gdyż z całego towarzystwa wygrywa tylko 1 osoba.

 

Na majówkę jajo w plecak i do przodu!

Takie zwykłe jajko raczej by tego nie przetrwało, zwłaszcza jeżeli majówka zaskoczy nas wysoką temperaturą. Ale Akcja jajo! to co innego. Podrzucaj innym zgniłe jaja, a sam zbieraj te z największą ilością punktów. Towarzyska gra, zamknięta w metalowej puszcze w kształcie jajka, przynosi dynamiczną rozgrywkę z nutą negatywnej interakcji.

Zobacz inne wpisy

Po drugiej stronie gry

Propozycje gier na Dzień Dziecka 

Dzień dziecka! Wszystkim kojarzy się oczywiście z prezentami dla najmłodszych członków naszych rodzin. A skoro prezent to najpewniej zabawka. A co jeżeli można połączyć dobrą

Po drugiej stronie gry

Najlepsze gry dla dwóch osób

DRACULA vs VAN HELSING  Gra przeznaczona tylko dla dwóch graczy, wciągająca od samego początku już samym pudełkiem i ilustracjami, które przykuwają wzrok i obiecują ekscytującą,