Group 1555zxzxz

Letni Maraton Premier

Letni Maraton Premier

Muduko zaskakuje całe lato! Od początku roku pod logiem Muduko pojawiły się 3 gry oraz 2 gry serii dziecięcej! Co czeka nas jeszcze podczas tego wydarzenia?

Akcja trwająca od początku wakacji przyniosła nam 5 nowości! Pod Prąd, Kolorowe Buty, Pchli Cyrk, Bałagan w Przedszkolu oraz Sąsiadów! Jednak to nie wszystko co zostało przygotowane na tą akcję.

Już 4 września pojawi się nowość Zu&Berry, dla małych bystrzaków, którzy kochają matematykę. Premierę będzie miała rodzinna gra matematyczna MOJA! 

muduko.com

Moja! to zwariowana gra, dzięki której sprawdzisz się w dodawaniu i odejmowaniu liczb! Na czas! Zdobądź punkty, układając działania szybciej niż inni. Kto na koniec gry będzie miał najwięcej punktów, wygrywa!

18 września przywitamy Was w apokaliptycznej rzeczywistości! Cisza to dynamiczna przygoda, gdzie zadaniem gracza jest rozbudowa Schronu, aby uratować najwięcej Ocalałych przed apokalipsą Zombie.

muduko.com

Zobacz inne wpisy

Aktualności

Premiera gry „Ryki Afryki”

Każdego roku organizowana jest Letnia Parada, podczas której prezentują się pięknie udekorowane i uzbrojone drużyny afrykańskich zwierząt. Celem Twoim i Twoich przeciwników jest takie skompletowanie