Group 1555zxzxz

Letni Maraton Premier

Letni Maraton Premier

Muduko zaskakuje całe lato! Od początku roku pod logiem Muduko pojawiły się 3 gry oraz 2 gry serii dziecięcej! Co czeka nas jeszcze podczas tego wydarzenia?

Akcja trwająca od początku wakacji przyniosła nam 5 nowości! Pod Prąd, Kolorowe Buty, Pchli Cyrk, Bałagan w Przedszkolu oraz Sąsiadów! Jednak to nie wszystko co zostało przygotowane na tą akcję.

Już 4 września pojawi się nowość Zu&Berry, dla małych bystrzaków, którzy kochają matematykę. Premierę będzie miała rodzinna gra matematyczna MOJA! 

muduko.com

Moja! to zwariowana gra, dzięki której sprawdzisz się w dodawaniu i odejmowaniu liczb! Na czas! Zdobądź punkty, układając działania szybciej niż inni. Kto na koniec gry będzie miał najwięcej punktów, wygrywa!

18 września przywitamy Was w apokaliptycznej rzeczywistości! Cisza to dynamiczna przygoda, gdzie zadaniem gracza jest rozbudowa Schronu, aby uratować najwięcej Ocalałych przed apokalipsą Zombie.

muduko.com

Zobacz inne wpisy

Po drugiej stronie gry

Propozycje gier na Dzień Dziecka 

Dzień dziecka! Wszystkim kojarzy się oczywiście z prezentami dla najmłodszych członków naszych rodzin. A skoro prezent to najpewniej zabawka. A co jeżeli można połączyć dobrą

Po drugiej stronie gry

Najlepsze gry dla dwóch osób

DRACULA vs VAN HELSING  Gra przeznaczona tylko dla dwóch graczy, wciągająca od samego początku już samym pudełkiem i ilustracjami, które przykuwają wzrok i obiecują ekscytującą,