Group 1555zxzxz

Holiday, sun & fun

Holiday, sun & fun

Nauka języka w formie zabawy? Ależ oczywiście! Aby pokazać wam jaki potencjał drzemie w grach planszowych! Razem z Novakid Polska oraz Muduko odkryj przyjemność poznawania języka obcego przez zabawę!

Czy dzięki grom planszowym da się czegoś nauczyć? Wielokrotnie udowadnialiśmy, że tak! Dzięki planszówkom zarówno dzieci, jak i dorośli nie tylko świetnie spędzają razem czas, ale uczą się planowania, koncentracji, cierpliwości oraz spostrzegawczości!

Czy planszówki nadają się do nauki języka? Oczywiście! Dlatego do puli nagród konkursu organizowanego przez Novakid Polska dorzuciliśmy, gry, dzięki którym razem z dzieckiem będziecie w stanie prosty i zabawny sposób nie tylko oswoić nowe słownictwo, ale również poznać zupełnie nowe!

Do puli konkursowych nagród dorzuciliśmy dwie gry, które uwielbiacie, a które w zupełnie różny sposób mogą pozwolić Wam na poznawanie angielskich słówek.

Zacznijmy od najmłodszych uczestników konkursu. Dla nich przygotowaliśmy Kolorowe buty, to gra nie tylko pełna ciekawskich zwierząt, ale również kolorów, których nazwy na planszy są w dwóch językach! Jednak to nie wszystko razem z dzieckiem możecie poznawać nazwy zwierząt po angielsku oraz konstruować proste zdania, gdzie dziecko będzie musiało odszukać żeton butów w odpowiednim kolorze!muduko.com

Czy wiecie, co to za przyjazne stwory zerkają z okładki “Bandy Stworów”? To potworne bliźniaki, które zawsze w zamieszaniu gubią siebie nawzajem! Banda Stworów to wesoła gra, gdzie szukamy podobnych stworów, jednak jest jedno, ale podczas gry nie można używać pewnych słów, które wskazują kostki. Gra wydaje się prosta, jednak potrafi sprawić wiele trudności, kiedy szuka się słowa w obcym języku. Ta zabawa z pewnością spodoba się starszym i młodszym graczom. muduko.com

Znacie “na Okrągło”? W ojczystym języku rozgrywa już potrafi sprawić nielada problem, kiedy na daną literkę szuka się przedmiotu na karcie. Jeśli lubicie wyzwania koniecznie musicie zagrać w grę w języku angielskim! Z łątwością znajdujecie przedmioty na literę A po polsku, a jak pójdzie, kiedy ten sam przedmiot po angielsku ma inną pierwszą literę?

muduko.com

A tymczasem na pierwszy zakup lekcji w Novakid na hasło MUDUKO20 macie zniżkę do końca sierpnia.

Więcej informacji na temat konkursu znajdziecie pod linkiem. Konkurs trwa do końca sierpnia.

Zobacz inne wpisy

Po drugiej stronie gry

Najlepsze gry na wakacje 

Wakacje to czas na regenerację, odpoczynek i dobrą zabawę. A przy czym można się lepiej bawić niż przy grach planszowych?    Wakacje na wsi!  Kto