Group 1555zxzxz

Influencer’s Top 2020

Influencer’s Top 2020

Kolejna nagroda dla Zu&Berry by Muduko! Obok nagrody takiej jak Świat Przyjazny Dziecku oraz Dziecięcej Gry Roku Targów Gry i Zabawa może poszczycić się kolejnym odznaczeniem.

Plebiscyt Influencer’s Top organizowany jest przez Allaboutlife.pl. Plebiscyt wyłania najlepsze polskie produkty w kilku kategoriach (m.in. produkty dla dzieci/nastolatków) pod względem jakości, funkcjonalności, estetyki i innowacyjności. Jurorami są polscy influencerzy, którzy prezentują wybrane produkty na swoich kanałach społecznościowych.
Miło poinformować nam, że gra „Kto pierwszy, ten lepszy” do puli zdobytych przez siebie nagród dołożyła jeszcze laur Influencer’s Top 2020!
W tym roku o ten tytuł ubiegają się nasze gry „Puk, puk, kto tam?” (Zu&Berry) oraz „Wirus” (Muduko).
O całym plebiscycie Influencer’s Top 2020 możecie przeczytać na stronie allboutlife.pl

Zobacz inne wpisy

Po drugiej stronie gry

Wywiad z Piotrem Sokołowskim

Piotr Sokołowski to ilustrator mieszkający w Warszawie, który od kilku lat zajmuje się nie tylko tworzeniem okładek do książek, ale również gier planszowych. Jego prace

Aktualności

Premiera gry „Lucky Jack”!

Odgaduj zamiary przeciwników, blefuj i wyciągaj asy z rękawa. Napięcie, szczęście, strategia i ryzyko stworzą wybuchową kombinację, która ożywi każdy wieczór w gronie rodziny i