Group 1555zxzxz

Konkurs z okazji Dnia Gier w Karty – wygraj 100 zł na zakupy w naszym sklepie!

Co roku 28. grudnia obchodzi się Dzień Gier w Karty. Każdy z nas zna doskonale pokera, brydża, oczko, czy makao. Poza klasycznymi karciankami, współczesny rynek gier ma do zaoferowania znacznie więcej rozbudowanych tytułów. W bibliotece samego tylko Muduko znajdziecie kilkadziesiąt gier karcianych, wśród których znajdziecie chociażby bestsellerowego Wirusa! czy przepiękny Spór o Bór.

Z tej okazji zapraszamy Was do udziału w prostym konkursie prowadzonym na naszym facebookowym profilu.

W komentarzu pod postem konkursowym prześlij własnoręcznie wykonane zdjęcie swojej ulubionej gry karcianej Muduko. Napisz też dlaczego, to właśnie ją lubisz najbardziej.

Na przesłane prace czekamy do 2.01.2022 roku do godz. 24.00.

Wśród nadesłanych zgłoszeń, wybierzemy jedno, które najbardziej zaskoczy nas wizualnie lub rozbawi. Zwycięzca otrzyma bon na kwotę 100 zł, który będzie mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie, by powiększyć swoją półeczkę gier karcianych.

Powodzenia!

Regulamin konkursu z okazji Dnia Gier w Karty

Zobacz inne wpisy

Po drugiej stronie gry

Propozycje gier na Dzień Dziecka 

Dzień dziecka! Wszystkim kojarzy się oczywiście z prezentami dla najmłodszych członków naszych rodzin. A skoro prezent to najpewniej zabawka. A co jeżeli można połączyć dobrą

Po drugiej stronie gry

Najlepsze gry dla dwóch osób

DRACULA vs VAN HELSING  Gra przeznaczona tylko dla dwóch graczy, wciągająca od samego początku już samym pudełkiem i ilustracjami, które przykuwają wzrok i obiecują ekscytującą,