Group 1555zxzxz

Konkurs z okazji Dnia Gier w Karty – wygraj 100 zł na zakupy w naszym sklepie!

Co roku 28. grudnia obchodzi się Dzień Gier w Karty. Każdy z nas zna doskonale pokera, brydża, oczko, czy makao. Poza klasycznymi karciankami, współczesny rynek gier ma do zaoferowania znacznie więcej rozbudowanych tytułów. W bibliotece samego tylko Muduko znajdziecie kilkadziesiąt gier karcianych, wśród których znajdziecie chociażby bestsellerowego Wirusa! czy przepiękny Spór o Bór.

Z tej okazji zapraszamy Was do udziału w prostym konkursie prowadzonym na naszym facebookowym profilu.

W komentarzu pod postem konkursowym prześlij własnoręcznie wykonane zdjęcie swojej ulubionej gry karcianej Muduko. Napisz też dlaczego, to właśnie ją lubisz najbardziej.

Na przesłane prace czekamy do 2.01.2022 roku do godz. 24.00.

Wśród nadesłanych zgłoszeń, wybierzemy jedno, które najbardziej zaskoczy nas wizualnie lub rozbawi. Zwycięzca otrzyma bon na kwotę 100 zł, który będzie mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie, by powiększyć swoją półeczkę gier karcianych.

Powodzenia!

Regulamin konkursu z okazji Dnia Gier w Karty

Zobacz inne wpisy

Po drugiej stronie gry

Wywiad z Piotrem Sokołowskim

Piotr Sokołowski to ilustrator mieszkający w Warszawie, który od kilku lat zajmuje się nie tylko tworzeniem okładek do książek, ale również gier planszowych. Jego prace

Aktualności

Premiera gry „Lucky Jack”!

Odgaduj zamiary przeciwników, blefuj i wyciągaj asy z rękawa. Napięcie, szczęście, strategia i ryzyko stworzą wybuchową kombinację, która ożywi każdy wieczór w gronie rodziny i