Group 1555zxzxz

Zielobór już w sklepach!

Z okazji Międzynarodowego Dnia Ziemi oddajemy w Wasze ręce fantastyczną grę książkową dla młodszych czytelników i czytelniczek.

W “Zieloborze” wraz z jeżem Jagodą i wiewiórem Waldemarem spróbujecie uratować to niegdyś kwitnące i pełne zieleni miasto przed smogiem, śmieciami i innymi zanieczyszczeniami. Tylko od Waszych decyzji i sprytu zależy, czy uda Wam się przywrócić magię temu miejscu! Czeka Was tu wiele łamigłówek do rozwiązania oraz kilka zakończeń do odkrycia.

“Zielobór” to interaktywna gra książkowa stworzona przez znaną polską pisarkę dla dzieci i młodzieży –  Roksanę Jędrzejewską-Wróbel i jej syna Wojciecha Wróbla. Za ilustracje odpowiada Tomasz Kaczkowski.

Dlaczego warto po nią sięgnąć?

  • Książka, która jest jednocześnie grą – dziecko może zdecydować, w jakim kierunku rozwinie się fabuła (czytelnik porusza się między paragrafami, nie czyta strona po stronie)
  • Atrakcyjna forma narracji dostosowana do wieku odbiorcy
  • Doskonałe narzędzie do pracy w szkole
  • Gra rozwija umiejętność podejmowania decyzji i wyobraźnię, poszerza wiedzę z zakresu ekologii
  • Gra pozwala w atrakcyjny (nienudny) sposób rozmawiać z dziećmi o ekologii i ochronie środowiska (zawiera również praktyczne wskazówki do wykorzystania na co dzień)

Zobacz inne wpisy

Aktualności

Tracks – dźwiękowa gra detektywistyczna

Nie jedna, nie dwie, ale aż 15 spraw o różnym stopniu trudności czeka Was w najnowszej grze detektywistycznej! “Tracks” to innowacyjna planszówka, która łączy fizyczne