Group 1555zxzxz

Weź udział w Science Game Jam!

Science Game Jam to wydarzenie, podczas którego naukowcy, projektanci gier i pasjonaci nauki łączą siły, by stworzyć gry planszowe, które pomogą zrozumieć i popularyzować naukę. To świetna okazja, by poznać ciekawych ludzi z różnych dziedzin, wymienić się pomysłami i wspólnie stworzyć coś naprawdę wyjątkowego.

Podczas Science Game Jam będziesz miał/miała dostęp do najnowszych narzędzi i technologii, a także doświadczenia i wiedzy naukowej, które pomogą Ci stworzyć grę, która będzie zarówno ciekawa, jak i pouczająca. Będziesz mógł/mogła pracować w zespole, z ludźmi o podobnych zainteresowaniach, którzy podzielają Twoją pasję do nauki i gier.

Ale to nie wszystko! Science Game Jam to również świetna okazja, by pokazać swoją pracę światu. Gry stworzone podczas tego wydarzenia są prezentowane publicznie i mają szansę na zdobycie popularności i uznanie społeczności naukowej i graczy. Na koniec wydarzenia jury wyłaniają najlepszy projekt, na zwycięzców czeka 5000 PLN na dalszy rozwój projektu!

Jeśli jesteś zainteresowany/zainteresowana udziałem w Science Game Jam, to nie wahaj się i zarejestruj się już teraz! Wydarzenie odbędzie się w Krakowie już 15 kwietnia.

To doskonała okazja, by połączyć naukę i zabawę, i przyczynić się do popularyzacji nauki w ciekawy i atrakcyjny sposób. Z dumą partnerujemy tej akcji i mamy nadzieję, że tak jak w innych miastach, tak i w naszym Krakowie powstanie wiele niesamowitych prototypów gier.

Zobacz inne wpisy

Po drugiej stronie gry

Najlepsze gry na majówkę

Maj, wiosna, ognisko…brzmi świetnie. A gdy dołożymy do tego jeszcze gry – plan doskonały! Jak płakać, to tylko ze śmiechu! Majówka kojarzy się ze świetną

Po drugiej stronie gry

Najlepsze gry na wiosnę

Akcja Jajo! Wiosna to czas odradzania się przyrody, a więc tu wchodzi odwieczne jajo! Symbol życia,  energii i urodzaju. Jeśli chcesz, by wiosną nie zabrakło