Group 1555zxzxz

Propozycje gier na Dzień Dziecka 

Dzień dziecka! Wszystkim kojarzy się oczywiście z prezentami dla najmłodszych członków naszych rodzin. A skoro prezent to najpewniej zabawka. A co jeżeli można połączyć dobrą zabawę z rozwojem naszej pociechy? Tutaj z pomocą przychodzą gry. 

 

Święto dla maluszków 0-3! 

Rodzicu! Jesteś geekiem i chciałbyś podarować swojemu dziecku fantastyczny prezent? Idealnym rozwiązaniem będą Geekowe kontrasty. Będziesz miał okazję wprowadzić swoją pociechę, w tak lubiany przez Ciebie, świat fantastyki. Heksagonalne czarno-białe płytki z kolorowymi elementami umożliwią pracę nad rozwojem wzroku, koncentracji i wyobraźni maluszka.  

 

Dzieci w wieku 0-3 dopiero poznają świat. Pomóżmy im w tym przy wykorzystaniu gier edukacyjnych. Na początek możemy sięgnąć po tytuł Poznaję zwierzęta. Niemowlaki po 9 mż. przy użyciu kolorowych kart kształtują swój wzrok i słownictwo. Dalszym krokiem może być zakup gier Poznaję emocje czy Poznaję uczucia, gdzie dzieci nauczą się je rozpoznawać i nazywać. 

 

Już nie niemowlak! 

Skoro dziecko przeszło już etap wprowadzenia w świat popkultury, teraz czas na kolejny tytuł, czyli Geekowe memoski. Jest to klasyczna gra, w której maluch będzie szukał par takich samych ilustracji. Piękne obrazki na pewno przyciągną uwagę dziecka, ale nie tylko dziecka! 

 

A może coś na spostrzegawczość i refleks? Kto pierwszy ten lepszy. Potworna wyszukiwanka to wielokrotnie nagradzany tytuł przeznaczony dla całej rodziny. Będziecie tutaj rzucać kostkami i wyszukiwać na kolorowej planszy wskazane przez kości potworki. 

 

Coś dla trochę starszych, czyli 6+  

Lubicie grać razem ze swoim dzieckiem? W krainie baśni czy W krainie legend daje możliwość wspólnej zabawy w gronie rodzinnym. Podczas rozgrywki świetnie bawią się nie tylko dzieci, ale i dorośli. Plansze pełne są pięknych wielobarwnych ilustracji, co pobudza wyobraźnię, koncentrację i spostrzegawczość. 

 

Jeżeli natomiast Wasze dzieci uwielbiają rysować, warto skierować uwagę na grę Wielki straszny potwór. Gra nie dość, że wygląda świetnie, to rozwija u dzieci wyobraźnię i strategię, a także pozwala wprowadzić je w świat wykreślanek. 

 

Zobacz inne wpisy

Po drugiej stronie gry

Propozycje gier na Dzień Dziecka 

Dzień dziecka! Wszystkim kojarzy się oczywiście z prezentami dla najmłodszych członków naszych rodzin. A skoro prezent to najpewniej zabawka. A co jeżeli można połączyć dobrą

Po drugiej stronie gry

Najlepsze gry dla dwóch osób

DRACULA vs VAN HELSING  Gra przeznaczona tylko dla dwóch graczy, wciągająca od samego początku już samym pudełkiem i ilustracjami, które przykuwają wzrok i obiecują ekscytującą,