Group 1555zxzxz

Premiera dodatku “Gra z jajem: Pisanka”!

Zajączek Wielkanocny nie może się doczekać, aż zmieni wszystkie jajka w kolorowe pisanki! Zarówno one, jak i czekoladowe kokoszki wprowadzą do Gry z jajem sporo zamieszania… Zaraz, zaraz, a co tam robi zwykły zajączek? On też koniecznie chce wystąpić w filmie!

Przed Wami pierwszy dodatek tematyczny dodatek do szalonej gry imprezowej. Choć nawiązuje on do Wielkanocy, to równie dobrze możecie w niego grać w każdy inny dzień.

Gra z jajem: Pisanka pozwala włączyć do gry nowe karty bohaterów: pisankę, Zajączka Wielkanocnego, Zajączka i Czekoladową Kurkę. Każdy z nich wprowadza do rozgrywki nowe zasady, wymagające od graczy jeszcze lepszej pamięci. Tak jak w grze podstawowej, karty z dodatku można wprowadzać stopniowo do gry, modyfikując tym samym poziom jej trudności.

To doskonała gra na prezent dla wszystkich miłośników Gry z jajem! Kupując dodatek lub podstawkę w naszym sklepie, otrzymacie ponadto bonusową kartę Muduka, wprowadzającą dodatkową zasadę!

Zobacz inne wpisy

Po drugiej stronie gry

Jak ćwiczyć pamięć? Sprytnie i zabawnie!

Pamięć pełni kluczową rolę w naszym codziennym życiu, wpływając na zdolność uczenia się, radzenie sobie ze stresem oraz utrzymywanie relacji społecznych. Zdolność do skojarzeń, tworzenie