Group 1555zxzxz

Od dziś możecie pomóc Alicji wydostać się z koszmarnej Krainy Czarów!

Od dziś możecie pomóc Alicji wydostać się z koszmarnej Krainy Czarów!

Nasza pierwsza gra książkowa, „Koszmar Alicji w Krainie Czarów”, trafił właśnie do sklepów. Na co możecie liczyć sięgając po tę przygodę?

11-letnia Alicjia wraca do Krainy Czarów, by znów zmierzyć się z Królową Kier. Na jej drodze staną przedziwni mieszkańcy oraz liczne wyzwania i próby. Tylko od Ciebie zależy czy dziewczynka pogrąży się w koszmarze.

„Koszmar Alicji w Krainie Czarów” autorstwa Jonathana Greena to książka, która jest jednocześnie grą. Jako czytelnik możesz decydować o tym, w którym kierunku rozwinie się fabuła. Tej historii nie czyta się strona po stronie, lecz skacze pomiędzy wybranymi paragrafami.

Do gry potrzebne Ci będą 2 kostki K6 lub zwykła talia kart. Przyda się także ołówek do notowania statystyk i rysowania mapy. Jednak w „Koszmar Alicji w Krainie Czarów” możesz też grać bez w/w akcesoriów i zagłębić się w przygodę w trybie fabularnym. 352 strony pełne przygód czekają!

Zobacz inne wpisy

Po drugiej stronie gry

Wywiad z Piotrem Sokołowskim

Piotr Sokołowski to ilustrator mieszkający w Warszawie, który od kilku lat zajmuje się nie tylko tworzeniem okładek do książek, ale również gier planszowych. Jego prace

Aktualności

Premiera gry „Lucky Jack”!

Odgaduj zamiary przeciwników, blefuj i wyciągaj asy z rękawa. Napięcie, szczęście, strategia i ryzyko stworzą wybuchową kombinację, która ożywi każdy wieczór w gronie rodziny i