Group 1555zxzxz

Mix Tura – zwariowana imprezowa karcianka już w sklepach!

Mix Tura – zwariowana imprezowa karcianka już w sklepach!

Dziś premiera gry powodującej niekontrolowane wybuchy śmiechu. Wcielcie się w rolę goblinów testujących magiczne eliksiry pewnej wiedźmy. Wykonujcie polecenia z kart i uważajcie, by przypadkiem nie wypić trucizny!

Życie goblina nie jest łatwe. Nie dosyć, że z niskim wzrostem i niewyględną facjatą trudno o pracę, to jeszcze trzeba dochować wierności wiedźmie, która słynie z produkcji rozmaitych, magicznych eliksirów. Problem w tym, że nie wszystkie z nich są bezpieczne, dlatego najpierw należy je przetestować. I tu właśnie do akcji wkraczają gracze, którzy w roli przymusowych ochotników muszą kosztować w ciemno mikstury. Celem gry jest zostanie ostatnim goblinem, który pozostanie przy życiu!

Każdy z graczy posiada niedużą pulę kart eliksirów, wśród których kryją się zarówno te bezpieczne jak i trucina. W swojej turze gracze ciągną kartę i stosują się do jej polecenia. Za każdym razem, gdy komenda mówi o wypiciu mikstury, należy odsłonić kartę z własnej talii. Jeżeli wyciągnie się truciznę następuje zamiana w ducha – chyba, że gracz ma na nią antidotum.

 

Mix Tura ma intuicyjne zasady, dzięki czemu zagracie w nią zarówno w gronie dzieci jak i dorosłych. Choć jest to gra, która testuje głównie szczęście to nie brakuje w niej wyzwań na spostrzegawczość i lekkiej, negatywnej interakcji. Idealna pozycja na imprezę – nawet do 10 graczy!

Kupując Mix Turę w naszym sklepie otrzymacie dodatkowo niezwykle klimatyczny bonus: 10 plastikowych buteleczek antidotum, które zastępują tradycyjne, kartonowe żetony.

Bonusowe buteleczki do każdego egzemplarza gry w naszym sklepie!

Zobacz inne wpisy

Po drugiej stronie gry

Jak ćwiczyć pamięć? Sprytnie i zabawnie!

Pamięć pełni kluczową rolę w naszym codziennym życiu, wpływając na zdolność uczenia się, radzenie sobie ze stresem oraz utrzymywanie relacji społecznych. Zdolność do skojarzeń, tworzenie