Group 1555zxzxz

Wyniki konkursu na polską nazwę Schotten-Totten!

Wyniki konkursu na polską nazwę Schotten-Totten!

Na przełomie III i IV kwartału wprowadzimy do sprzedaży kultową grę Reinera Knizii w polskim wydaniu. Gra otrzyma nie tylko nowe, dopasowane do tematu ilustracje, ale także nowy tytuł. Ten ostatni pomogli nam wybrać sami gracze!

Pod koniec maja przygotowaliśmy konkurs, który polegał na wymyśleniu nazwy do polskiej edycji Schotten-Totten. W naszej wersji gra opowiadać będzie o wyborach kolejnego króla Wielkiej Prapuszczy. Wybór władcy ustalany jest poprzez bezkrwawy pojedynek pomiędzy dwoma najwybitniejszymi strategami.

Serdecznie dziękujemy za wszystkie nadesłane propozycje. Wielu z Was zgłosiło świetne pomysły, ale ostatecznie postanowiliśmy nagrodzić propozycję Alicji Julii Olejniczak – „Spór o bór”.  Ogromne gratulacje!

Nasza laureatka otrzyma polski egzemplarz gry, gdy tylko zostanie on wydany.

Tytuł bardzo przypadł nam do gustu, ale ponieważ do premiery gry pozostało jeszcze trochę czasu, zastrzegamy sobie jeszcze prawo ewentualnej zmiany nazwy.

Zobacz inne wpisy

Po drugiej stronie gry

Wywiad z Piotrem Sokołowskim

Piotr Sokołowski to ilustrator mieszkający w Warszawie, który od kilku lat zajmuje się nie tylko tworzeniem okładek do książek, ale również gier planszowych. Jego prace

Aktualności

Premiera gry „Lucky Jack”!

Odgaduj zamiary przeciwników, blefuj i wyciągaj asy z rękawa. Napięcie, szczęście, strategia i ryzyko stworzą wybuchową kombinację, która ożywi każdy wieczór w gronie rodziny i