Group 1555zxzxz

Wyniki konkursu na polską nazwę Schotten-Totten!

Wyniki konkursu na polską nazwę Schotten-Totten!

Na przełomie III i IV kwartału wprowadzimy do sprzedaży kultową grę Reinera Knizii w polskim wydaniu. Gra otrzyma nie tylko nowe, dopasowane do tematu ilustracje, ale także nowy tytuł. Ten ostatni pomogli nam wybrać sami gracze!

Pod koniec maja przygotowaliśmy konkurs, który polegał na wymyśleniu nazwy do polskiej edycji Schotten-Totten. W naszej wersji gra opowiadać będzie o wyborach kolejnego króla Wielkiej Prapuszczy. Wybór władcy ustalany jest poprzez bezkrwawy pojedynek pomiędzy dwoma najwybitniejszymi strategami.

Serdecznie dziękujemy za wszystkie nadesłane propozycje. Wielu z Was zgłosiło świetne pomysły, ale ostatecznie postanowiliśmy nagrodzić propozycję Alicji Julii Olejniczak – “Spór o bór”.  Ogromne gratulacje!

Nasza laureatka otrzyma polski egzemplarz gry, gdy tylko zostanie on wydany.

Tytuł bardzo przypadł nam do gustu, ale ponieważ do premiery gry pozostało jeszcze trochę czasu, zastrzegamy sobie jeszcze prawo ewentualnej zmiany nazwy.

Zobacz inne wpisy

Po drugiej stronie gry

Najlepsze gry na wakacje 

Wakacje to czas na regenerację, odpoczynek i dobrą zabawę. A przy czym można się lepiej bawić niż przy grach planszowych?    Wakacje na wsi!  Kto