Group 1555zxzxz

Konkurs muzyczny – wygraj CARTAVENTURĘ: Oklahoma!

Aktualizacja z dnia 3.03.2023 godz. 15.10

Dziękujemy serdecznie za wszystkie nadesłane piosenki! Tak naprawdę wszystkie świetnie oddają Dziki Zachód i ciężko było wybrać jedną propozycję. Ostatecznie postawiliśmy na mało znaną, ale melancholijną i piękną “A Horse with No Name”, którą zgłosił Wiktor Maszkowski.

Gratulujemy i mamy nadzieję, że zarówno Wiktorowi jak i Wam będzie dobrze grało się w CARTAVENTURĘ: Oklahomę słuchając stworzonej przez Was wspólnymi siłami playlisty na Spotify.

CARTAVENTURA: Oklahoma to interaktywna gra karciana, w której gracze wspólnie kierują losami czarnoskórego niewolnika próbującego odzyskać swoją wolność w trudnych realiach Dzikiego Zachodu. Zapraszamy serdecznie do odwiedzenia naszego profilu na Facebooku i wzięcia udziału w konkursie, który polega na podaniu propozycji piosenki/ utworu muzycznego, który najlepiej oddaje klimat Dzikiego Zachodu.

Ze zgłoszeń kandydatów utworzymy playlistę muzyczną, która będzie mogła umilić rozgrywkę w CARTAVENTURĘ: Oklahomę.

Konkurs trwa do czwartku tzn. 2.03.2023 do godz. 24.00

Regulamin konkursu dostępny jest TUTAJ.

Zobacz inne wpisy

Aktualności

Tracks – dźwiękowa gra detektywistyczna

Nie jedna, nie dwie, ale aż 15 spraw o różnym stopniu trudności czeka Was w najnowszej grze detektywistycznej! “Tracks” to innowacyjna planszówka, która łączy fizyczne