Group 1555zxzxz

Konkurs muzyczny – wygraj CARTAVENTURĘ: Oklahoma!

Aktualizacja z dnia 3.03.2023 godz. 15.10

Dziękujemy serdecznie za wszystkie nadesłane piosenki! Tak naprawdę wszystkie świetnie oddają Dziki Zachód i ciężko było wybrać jedną propozycję. Ostatecznie postawiliśmy na mało znaną, ale melancholijną i piękną „A Horse with No Name”, którą zgłosił Wiktor Maszkowski.

Gratulujemy i mamy nadzieję, że zarówno Wiktorowi jak i Wam będzie dobrze grało się w CARTAVENTURĘ: Oklahomę słuchając stworzonej przez Was wspólnymi siłami playlisty na Spotify.

CARTAVENTURA: Oklahoma to interaktywna gra karciana, w której gracze wspólnie kierują losami czarnoskórego niewolnika próbującego odzyskać swoją wolność w trudnych realiach Dzikiego Zachodu. Zapraszamy serdecznie do odwiedzenia naszego profilu na Facebooku i wzięcia udziału w konkursie, który polega na podaniu propozycji piosenki/ utworu muzycznego, który najlepiej oddaje klimat Dzikiego Zachodu.

Ze zgłoszeń kandydatów utworzymy playlistę muzyczną, która będzie mogła umilić rozgrywkę w CARTAVENTURĘ: Oklahomę.

Konkurs trwa do czwartku tzn. 2.03.2023 do godz. 24.00

Regulamin konkursu dostępny jest TUTAJ.

Zobacz inne wpisy

Aktualności

KONKURS: Podziel się dobrą wiadomością!

Aktualizacja z dnia 23.03.2023 godz. 10:39 Dziękujemy za wszystkie nadesłane zgłoszenia. Dobrze wiedzieć, że dostrzegacie wokół siebie tyle pozytywnych rzeczy. Naszą zwyciężczynią została Karolina Radlak,

Po drugiej stronie gry

Interaktywna podróż po Dzikim Zachodzie

Rewolwerowe pojedynki, gwarne saloony, groźna, amerykańska fauna, indiański mistycyzm – to tylko część atrakcji, jakie kryje w sobie gra CARTAVENTURA: Oklahoma. Ta wyjątkowa karcianka to