Group 1555zxzxz

Eksperci po drugiej stronie gry. Sales Manager. 

Eksperci po drugiej stronie gry. Sales Manager.

Uczciwy, obiektywny i bezstronny w przydzielaniu celów i rozwiązywaniu problemów biznesowych. Lider, który inspiruje innych do podążania i kierowania inicjatywą w celu maksymalnego wykorzystania możliwości. Nie uległy panice w czasach przeciwności, opanowany w pracy na rzecz działań wszelakich.

Wybitny organizator i administrator, zdolny do planowania, wdrażania i monitorowania działań sprzedażowych. Doskonały komunikator ze współpracownikami, klientami i kontaktami handlowymi na wszystkich poziomach. Taki jest właśnie mudukowy Sales Manager: Paulina Migdał.

Posłuchajcie, co sama “mówi” o sobie:.

” Motto Wydawnictwa – STAWIAM NA EMOCJE – to JA. Jestem jak otwarta księga. To, co czuję, przekazuję: emocje, pomoc, wsparcie i niesamowite zaangażowanie w to, co robię. Uczę̨ tego samego mojego już prawie pełnoletniego syna. Wolny czas z książką w ręce to najlepszy relaks. Kierowcą Formuły 1 już nie zostanę, ale z motoryzacją jestem za pan brat i w wolnych chwilach szusuję po bezdrożach. Kierunek studiów, jaki ukończyłam, tj. zarządzanie i marketing, idealnie sprawdza się w mojej pracy. Mam to szczęście, że pracuję w Wydawnictwie, które tworzy gry zarówno dla dzieci, jak i starszych. Uczestniczę̨ w wielu eventach, spotkaniach, gdzie mam bezpośredni kontakt z ludźmi. Radość́ i uśmiech na twarzy drugiego  człowieka to najlepsza rekomendacja tego, czego jestem częścią.”

muduko.com

Zobacz inne wpisy

Po drugiej stronie gry

Najlepsze gry na majówkę

Maj, wiosna, ognisko…brzmi świetnie. A gdy dołożymy do tego jeszcze gry – plan doskonały! Jak płakać, to tylko ze śmiechu! Majówka kojarzy się ze świetną

Po drugiej stronie gry

Najlepsze gry na wiosnę

Akcja Jajo! Wiosna to czas odradzania się przyrody, a więc tu wchodzi odwieczne jajo! Symbol życia,  energii i urodzaju. Jeśli chcesz, by wiosną nie zabrakło