Group 1555zxzxz

Eksperci po drugiej stronie gry. Sales Manager. 

Eksperci po drugiej stronie gry. Sales Manager.

Uczciwy, obiektywny i bezstronny w przydzielaniu celów i rozwiązywaniu problemów biznesowych. Lider, który inspiruje innych do podążania i kierowania inicjatywą w celu maksymalnego wykorzystania możliwości. Nie uległy panice w czasach przeciwności, opanowany w pracy na rzecz działań wszelakich.

Wybitny organizator i administrator, zdolny do planowania, wdrażania i monitorowania działań sprzedażowych. Doskonały komunikator ze współpracownikami, klientami i kontaktami handlowymi na wszystkich poziomach. Taki jest właśnie mudukowy Sales Manager: Paulina Migdał.

Posłuchajcie, co sama „mówi” o sobie:.

” Motto Wydawnictwa – STAWIAM NA EMOCJE – to JA. Jestem jak otwarta księga. To, co czuję, przekazuję: emocje, pomoc, wsparcie i niesamowite zaangażowanie w to, co robię. Uczę̨ tego samego mojego już prawie pełnoletniego syna. Wolny czas z książką w ręce to najlepszy relaks. Kierowcą Formuły 1 już nie zostanę, ale z motoryzacją jestem za pan brat i w wolnych chwilach szusuję po bezdrożach. Kierunek studiów, jaki ukończyłam, tj. zarządzanie i marketing, idealnie sprawdza się w mojej pracy. Mam to szczęście, że pracuję w Wydawnictwie, które tworzy gry zarówno dla dzieci, jak i starszych. Uczestniczę̨ w wielu eventach, spotkaniach, gdzie mam bezpośredni kontakt z ludźmi. Radość́ i uśmiech na twarzy drugiego  człowieka to najlepsza rekomendacja tego, czego jestem częścią.”

muduko.com

Zobacz inne wpisy

Aktualności

Premiera gry „Ryki Afryki”

Każdego roku organizowana jest Letnia Parada, podczas której prezentują się pięknie udekorowane i uzbrojone drużyny afrykańskich zwierząt. Celem Twoim i Twoich przeciwników jest takie skompletowanie