Group 1555zxzxz

Dracula: Klątwa Wampira już w sprzedaży!

dracula

W przepełnionych grozą Karpatach czai się zło, któremu musisz stawić czoło… Wraz z Łowcami Wampirów podejmij walkę, by powstrzymać legendarnego Hrabiego Draculę albo wciel się w samego przerażającego Księcia Ciemności. To od Ciebie zależy, czy historia potoczy się torami znanymi z powieści Brama Stokera, czy Anglia, a potem cały świat pogrąży się w mroku pod rządami przeklętego władcy.

Dracula – Klątwa Wampira to interaktywna powieść grozy inspirowana gotyckim dreszczowcem Brama Stokera, w której to TY zadecydujesz, jak potoczą się losy jej bohaterów. W tej obszernej (1000 paragrafów!) grze książkowej możesz wcielić się w jednego z trzech łowców wampirów i spróbować raz na zawszę zwalczyć zło zrodzone w mroźnych Karpatach. Możesz także wcielić się w samego Hrabiego Draculę, by pogrążyć świat w ciemnościach.

Mechanika gry została tak zaprojektowana, by satysfakcjonować graczy lubiących element dreszczyku związany z losowością, ale osoby preferujące wyłącznie fabułę i skupiające się na podejmowaniu decyzji również będą mogły doskonale się tu bawić.

Dracula – Klątwa Wampira to trzecia z kolei gra książkowa wydana przez Muduko. Jej autorem, tak jak i dwóch pozostałych – Koszmaru Alicji w Krainie Czarów i Złego Czarnoksiężnika z Oz  – jest Jonathan Green.

Zobacz inne wpisy

Po drugiej stronie gry

Najlepsze gry na wakacje 

Wakacje to czas na regenerację, odpoczynek i dobrą zabawę. A przy czym można się lepiej bawić niż przy grach planszowych?    Wakacje na wsi!  Kto