Group 1555zxzxz

Znajdź pluszaka – pierwsza pełnoprawna gra dla trzylatka od Muduko!

Znajdź pluszaka – pierwsza pełnoprawna gra dla trzylatka od Muduko!

Gra dedukcyjna, w której dzieci nie rywalizują ze sobą? Tak – to możliwe! Tu liczyć się będzie prawdziwa kooperacja! Zadaniem gracze jest wspólne zbieranie, wskazówek i rozwiązanie zagadki. Jakiej? Jeden z pluszaków ukrył się w pokoiku dziecięcym, na dodatek tuż przed porą spania. Koniecznie trzeba go odnaleźć!  Czy uda się to przed nadejściem nocy?

Lew, królik, a może żabka – kto ukrył się w pokoju? „Znajdź pluszaka” to gra dedukcyjna, w której dzieci nie rywalizują ze sobą, tylko bawią się razem i wspólnie zbierają wskazówki pozwalające rozwiązać zagadkę. To wyjątkowa propozycja dla najmłodszych graczy już od 3 roku życia.

W dziecięcym pokoiku ukrył się pluszak – nie wiemy jaki, i nie wiemy gdzie. Każdy mały detektyw wybiera, co będzie celem jego poszukiwań i przykłada wybrany kafelek do kafelka rozwiązania. Jeżeli rysunki na odwrotach kafelków nie łączą się ze sobą, to trzeba szukać dalej. Jeżeli rysunki się łączą – znamy odpowiedź na pytanie! Mali detektywi muszą się śpieszyć, żeby znaleźć pluszaka przed nadejściem nocy.

Gra ma bardzo pozytywny wpływ na rozwój dziecka. Uczy współpracy, dedukcji i planowania oraz rozwija zdolności manualne. Produkt polecany przez psychologów.

Gra z certyfikatem Ecofriendly Game. 

Znajdż pluszaka – premiera jeszcze w kwietniu!

Zobacz inne wpisy

Po drugiej stronie gry

Propozycje gier na Dzień Dziecka 

Dzień dziecka! Wszystkim kojarzy się oczywiście z prezentami dla najmłodszych członków naszych rodzin. A skoro prezent to najpewniej zabawka. A co jeżeli można połączyć dobrą

Po drugiej stronie gry

Najlepsze gry dla dwóch osób

DRACULA vs VAN HELSING  Gra przeznaczona tylko dla dwóch graczy, wciągająca od samego początku już samym pudełkiem i ilustracjami, które przykuwają wzrok i obiecują ekscytującą,