Group 1555zxzxz

Weekend darmowej dostawy!

Weekend darmowej dostawy!

Najlepsza okazja do tego, by dać się porwać wakacyjnemu, zakupowemu szaleństwu i uzupełnić swoją domową biblioteczkę świetnymi grami planszowymi.

Od piątku do końca niedzieli (6-8 sierpnia) nie zapłacicie zupełnie nic za dostawę robiąc zakupy w naszym sklepie. Nie obowiązuje żaden minimalny próg wartości koszyka.

A na co warto zwrócić uwagę? Polecamy przede wszystkim przedsprzedaż naszego gorącego abstraktu logicznego. Gra „Holi. Festiwal kolorów” jest teraz w obniżonej cenie! To pięknie wykonany tytuł z nietuzinkową, trójwymiarową planszą.

Na wakacyjne granie z dziećmi idealnie nada się karciana nowość – „Hotel pod pajęczą siecią”. To pozycja pełna sympatycznych ilustracji i nagłych zwrotów akcji.

Jeżeli zaś szukacie czegoś na imprezę albo spotkanie z wieloma osobami to nic nie sprawdzi się lepiej niż bestsellerowa „Mix Tura”, w której staracie się pozostać ostatnim goblinem przy życiu.

Udanych zakupów! 🙂

Zobacz inne wpisy

Aktualności

CARTAVENTURA: Oklahoma – już w sprzedaży!

CARTAVENTURA: Oklahoma to interaktywna gra karciana, w której gracze wspólnie doświadczają przygód osadzonych w realiach historycznych, dokonując po drodze szeregu wyborów. W poprzednich częściach mogliśmy