Group 1555zxzxz

Premiera gry „Podziel to!”

„Podziel to!” to taktyczna gra karciana, w której liczy się spryt, blef i umiejętność obserwacji. Podziel karty, wybierz jedną ze stref i spróbuj zebrać jak najlepsze zestawy kart. Ale pamiętaj: inni gracze też mają na nie ochotę. Czy zdołasz ich przechytrzyć i zdobyć jak najwięcej punktów?

„Podziel to!” to nieduża formą, ale emocjonująca pod kątem mechaniki gra, która sprawdzi się zarówno w rodzinnym gronie jak i na imprezie. Dzięki prostym zasadom poradzą sobie z nią już ośmiolatki oraz dorośli, którzy dopiero wchodzą do świata gier bez prądu.

Na uwagę zasługują ilustracje znanego polskiego artysty Jana Kallwejta, którego prace charakteryzujące się ograniczoną paletą barw, prostymi formami i zagęszczoną kompozycją można podziwiać na okładkach książek, plakatach i muralach.

Dlaczego warto?

  • Niezależna językowo
  • Proste zasady
  • Tabelka osiągnięć motywująca do zdobywania określonych celów
  • Rozwija blef, obserwację i spryt

Zobacz, jakie to proste!

  1. Odkryj ze stosu i ułóż kolejno w rzędzie wymaganą liczbę kart.
  2. Podziel wszystkie karty na trzy strefy – w każdej musi znaleźć się przynajmniej 1 karta.
  3. Wybierzcie w tajemnicy jedną ze stref, po czym ujawnijcie swój wybór.
  4. Odrzućcie karty z niewybranej przez nikogo strefy. Zbierz karty ze strefy, której nie wybrał nikt prócz Ciebie. Ponownie podziel karty ze strefy wybranej przez kilku graczy.
  5. Na koniec zsumuj punkty z tego rodzaju kart, którego masz więcej od innych graczy, lub tyle samo.

 

Zobacz inne wpisy

dracula
Aktualności

Dracula: Klątwa Wampira już w sprzedaży!

W przepełnionych grozą Karpatach czai się zło, któremu musisz stawić czoło… Wraz z Łowcami Wampirów podejmij walkę, by powstrzymać legendarnego Hrabiego Draculę albo wciel się