Group 1555zxzxz

Pierwsza gra planszowa w świecie Boss Monstera już w sprzedaży!

W świecie karcianek Boss Monster gracze budowali podziemia najeżone pułapkami, które miały zniszczyć żądnych sławy śmiałków. Tym razem bossowie zdecydowali się opuścić znane im okolice i wyjść na powierzchnię, by opanować całą krainę Arkadii. W grze Overboss gracze wcielają się w jednego z bossów, których celem jest osiągnięcie najwyższej potęgi. Na jej wartość wpływ mają kafle terenu ułożone na mapie oraz rozmieszczone na nich żetony potworów. W zależności od typu kafla i jego położenia w przestrzeni można uzyskać lepsze lub gorsze efekty.

Poza podstawowym wariantem gry, w którym mapa terenu składa się z 12 pól, gracze mogą także zagrać w wariant zaawansowany z mapą o powierzchni 16 pól, który dodatkowo wprowadza także karty bossów z unikalnymi zdolnościami i indywidualną punktacją.

Overboss cechuje się nie tylko doskonałą, pixel-artową grafiką kojarzącą się z retro grami wideo i uniwersum, które podbiło już serca fanów na całym świecie. Mimo pudełka wypchanego po brzegi wieloma komponentami, gra ma intuicyjne i proste zasady, dzięki czemu będzie idealną propozycją dla początkujących planszówkowiczów. Jednocześnie kryje się w niej wiele strategii sprowadzającej się do kombinowania, jak z niewielkiej przestrzeni mapy wycisnąć jak najwięcej punktów, przez co stanowi również nie lada orzech do zgryzienia dla zaawansowanych graczy.

Mamy nadzieję, że Wy również pokochacie ten tytuł równie mocno, jak my!

Główne atuty:

  • Intuicyjne zasady połączone z głębią rozgrywki
  • Pudełko wypchane po brzegi z insertem ułatwiającym przygotowanie gry
  • Klimatyczna oprawa w stylu pixel art
  • Dwa dodatkowe tryby gry (zaawansowany i dla 1 gracza)

Zobacz, jakie to proste!

  1. Wybierz parę w postaci kafelka krainy i żetonu potwora
  2. Ułóż je na swojej planszy.
  3. Twórz kombinacje i połączenia, które dadzą Ci najwięcej punktów

Zobacz inne wpisy

Po drugiej stronie gry

Propozycje gier na Dzień Dziecka 

Dzień dziecka! Wszystkim kojarzy się oczywiście z prezentami dla najmłodszych członków naszych rodzin. A skoro prezent to najpewniej zabawka. A co jeżeli można połączyć dobrą

Po drugiej stronie gry

Najlepsze gry dla dwóch osób

DRACULA vs VAN HELSING  Gra przeznaczona tylko dla dwóch graczy, wciągająca od samego początku już samym pudełkiem i ilustracjami, które przykuwają wzrok i obiecują ekscytującą,