Group 1555zxzxz

Najlepsze gry imprezowe

Mix Tura 

To jedna z najzabawniejszych gier, w które kiedykolwiek zagrasz! Jesteś małym goblinem, który został zatrudniony przez wiedźmę do niewdzięcznej pracy: musisz testować czarodziejskie eliksiry, które przyrządza wiedźma. Ale niestety jest tu mała niespodzianka! W momencie, gdy na dobranej karcie jest komenda mówiąca, że należy wypić eliksir – odwracasz kartę i sprawdzasz. Czasami mikstura okazuje się być śmiertelną trucizną, a wypić ją trzeba. Jeśli posiadasz antidotum – uda ci się przetrwać. A rozgrywkę wygra ten goblin, który jako jedyny przeżyje! 

 

Gra o mózg 

Idealna dla fanów zombie, horrorów, a także nocnych spotkań przy ognisku w samym środku lasu. Świetna dla osób, które lubią delikatną negatywną interakcję, emocje podczas rozgrywki, strategię i dynamiczną grę, a także zabawne, klimatyczne grafiki. Wyobraź sobie, że ze znajomymi wybraliście się do lasu na nocny piknik. Smażycie sobie radośnie pianki nad ogniem, gdy nagle zza krzaków zaczynają wyłazić zwierzęta-zombiaki! I one chcą sobie posmażyć nad ogniskiem, lecz nie pianki! Ale wasze mózgi! Ratunkiem jest ucieczka – pozbądź się jako pierwszy wszystkich kart, a wygrasz! 

 

Rykowisko 

Lubisz się śmiać? A ryczeć ze śmiechu? I wspaniale bawić w towarzystwie przyjaciół, rodzinki, czy w klubie gier? Ta gra gwarantuje pokłady dobrej zabawy, śmiechu do rozpuku, integrację i po prostu świetne spędzenie czasu. Każdy z graczy ma kartę zwierzęcia przed sobą. Po kolei wykładacie karty ze stosu i gdy zauważycie podobieństwa, to musicie wydać odgłos zwierzęcia, które ma przed sobą przeciwnik. Czyli musisz zachrumkać, zaćwierkać, zaryczeć, zakumkać itd. Idealna gra na przełamanie lodów na imprezie! 

 

W krainie legend 

Ta gra pochłonie wasze dzieci! Przepiękna i wciągająca, a może w nią grać nawet 18 osób! Jest więc idealna na spotkania w dużym gronie dzieciaków, ale i dorośli zawsze też się świetnie bawią. Jest tu 18 plansz z ukrytymi rozsypanymi przedmiotami. Kubek, wałek, patelnia, korale, skórka od banana – jak szybko uda ci się je odnaleźć? Wspaniałym atutem są ilustracje, które przenoszą nas w świat polskich legend i słowiańskich mitów. Jest to gra na spostrzegawczość i szybkie działanie, ale plansz można użyć także jako podstawy do opowieści lub innych zabaw.  

 

Podziel to 

Blefuj, obserwuj ruchy przeciwników i okaż się najlepszym strategiem. Pokaż, że jesteś świetnym taktykiem i umiesz wyprowadzić przeciwników na manowce! Ta emocjonująca karcianka to gra, w której musimy zbierać odpowiednie zestawy kart – najpierw jednak trzeba karty podzielić, a następnie po kryjomu obstawić, który zestaw chcemy wziąć.  Tu pojawia się największe wyzwanie – który zestaw wybrać? Czy ten największy, czy ten pozornie nieatrakcyjny? Musisz przechytrzyć innych graczy i zebrać jak największą liczbę kart każdego typu.   

Zobacz inne wpisy