Group 1555zxzxz

Najlepsze gry na wakacje 

Wakacje to czas na regenerację, odpoczynek i dobrą zabawę. A przy czym można się lepiej bawić niż przy grach planszowych? 

 

Wakacje na wsi! 

Kto z nas nie spędzał w swoim życiu wakacji na wsi? A skoro wieś to Stwory z obory. Jest to idealna propozycja dla każdego fana fantasy, zwłaszcza tych kochających świat Wiedźmina czy Jakuba Wędrowycza. W tej karciance wcielać się będziemy w wieśniaków, którzy wzięli sobie za zadanie polowanie na potwory. Jednak nie chcemy się poświęcać tak całkowicie, więc a to podłożymy sobie nawzajem świnie, a to stworzymy fałszywe zlecenie. Gra jest szalenie klimatyczna, naładowana humorem i negatywną interakcją. 

 

Zaryzykujesz? 

Wakacje to okres, kiedy często spędzamy czas poza domem. Gra zamknięta w małym pudełku, taka jak Lucky Jack, sprawdzi się idealnie. Prosta w zasadach gra karciana, w której będziemy liczyć na łut szczęścia i pomyłki przeciwników. Obserwuj pozostałych, układaj strategię  i ryzykuj! Może się okazać, że jednak masz szczęście w kartach. 

 

Sprawdź, jak dużo wiesz! 

A może chciałbyś przetestować swoją wiedzę w nieco szerszym gronie? Gra quizowa Na ile ogarniasz? sprawdzi się na każdej wakacyjnej imprezie, a grać możecie zarówno indywidualnie jak i drużynowo. Pudełko jest jednocześnie planszą, a w środku znajdziecie karty z ponad 4000 pytań. Zaraz po usłyszeniu kategorii, sami ocenicie swój poziom znajomości tematu od 1 do 10. A tematy są przeróżne, od samolotów po odlotowe agentki. 

 

Zobacz inne wpisy