Group 1555zxzxz

„Cuksy” – „Candy Crush” i „Tetris” w jednym!

Fenomen „Candy Crush”! 

Możliwe, że nie graliście jeszcze w „Candy Crush”, ale na pewno o nim słyszeliście. Jest to elektroniczna gra logiczna, którą coraz więcej osób instaluje na swoje laptopy, tablety czy smartfony. 

Polega ona na przesuwaniu różnokolorowych słodyczy w taki sposób, aby ułożyć co najmniej 3 takie same w rzędzie lub kolumnie. Zdobywacie wówczas punkty, a nowe słodycze wskakują na planszę. 

Niby niepozorna aplikacja, ale liczby mówią same za siebie. Pobrania gier rocznie liczone są
w dziesiątkach milionów, a na mikropłatności w grze wydano już miliardy dolarów. 

 

Kto nie kocha „Tetrisa”? 

„Tetris” jest jedną z najbardziej popularnych gier komputerowych wszech czasów. Chyba każdy, choć raz miał z nią do czynienia. Ba, grali w nią nawet nasi rodzice! Z górnej krawędzi ekranu wypadają klocki różnych kształtów, które trzeba odpowiednio obracać, by wpasowały się do układu na planszy. 

 

A może połączenie tych dwóch gier, w dodatku w wersji offline? 

Mamy dla Was świetną propozycję. Już 18 lipca premierę będzie miał nasz nowy tytuł, czyli „Cuksy”. Jest to gra, która jest połączeniem „Candy Crusha” i „Tetrisa”. 

„Cuksy” to małe, kompaktowe pudełko z 60 kolorowymi zagadkami w środku. Każda z nich wskazuje kilka wymagań do spełnienia, jeżeli chodzi o ułożenie słodyczy. Karty z zagadkami określają także, jakie kafelki z cukierkami powinniśmy wykorzystać. Za planszę służy dno pudełka, na którym nadrukowane są łakocie. Tam będziemy umieszczać wybrane kafelki tak, by ułożyć wszystkie wymagane na danej karcie linie. Pobierane kafelki można przekręcać
w dowolnym kierunku, podobnie jak w „Tetrisie”. Rozwiązanie zagadki znajduje się na odwrocie karty. Sprawdź, czy Ci się udało! 

 Zasady gry są naprawdę łatwe. Poradzą sobie z nimi dzieci już od 7 roku życia. Gra pozwoli rozwinąć koncentrację, logikę czy spostrzegawczość. Ale nie tylko dzieci będą się przy niej świetnie bawić. Zagadki charakteryzują się różnym poziomem trudności, dzięki czemu dorośli fani łamigłówek również będą mogli stanąć przed wyzwaniami, jakie postawią przed nimi zawarte w pudełku zagadki logiczne. 

 

„Cuksy” mile widziane! 

Kompaktowe, kolorowe pudełko będące częścią gry, proste zasady, piękna oprawa graficzna, zagadki o różnym poziomie trudności… to wszystko określa ten tytuł. Sięgnijcie po „Cuksy”! 

Zobacz inne wpisy