Group 1555zxzxz

Kwiaty lub biżuteria na Dzień Kobiet? A czemu nie planszówka?

Już niedługo Dzień Kobiet. Z tej okazji warto każdej przedstawicielce płci pięknej sprawić prezent. Nie zawsze muszą to być kwiaty czy biżuteria. Idealnym pomysłem będą również gry planszowe, które nie tylko przyniosą chwilę relaksu i dobrej zabawy, ale także pozwolą spędzić czas razem.

Do wyboru jest cały katalog gier, ale mamy kilka propozycji, które idealnie sprawdzą się na tę okazję.

Kobieta na tropie

Każdy wie, że kobiety są świetnymi detektywami. To one potrafią znaleźć w pełnej szufladzie drugą skarpetę do pary czy wiedzą dokładnie, co robiłeś o tej porze 3 tygodnie temu.
Dobrą propozycją do sprawdzenia kobiecych umiejętności śledczych będzie gra Tracks. Możecie wraz ze swoją partnerką stworzyć świetny duet, by wytropić porywaczy, złodziei czy innych rzezimieszków. W pudełku z grą znajdziecie mapę i karty monitoringu, które pozwolą Wam rozwiązać kilkanaście spraw. A w rozgrywce będziecie opierać się na nagraniach, które odwzorowują drogę przestępców do miejsca ich aktualnego pobytu. Nagrania te znajdziecie w dedykowanej dla gry darmowej aplikacji.

Ale spryciula!

Drugą propozycją jest gra Splito. Jest to mała, sprytna karcianka. Grafiki znajdujące się na kartach są designerskie, co na pewno doceni każda kobieta. W grze trzeba odpowiednio współpracować z osobami po swojej lewej i prawej stronie, gdyż karty zagrywamy do wspólnych stref. Jednak trzeba robić to umiejętnie, bo wygrywa tylko jedna osoba. Wasza partnerka na pewno doceni ten prezent. Będzie mogła zabrać go nawet na spotkanie z koleżankami, gdyż ze względu na niewielkich rozmiarów pudełko, zmieści się do damskiej torebki.

Kto z Was wygra?

Zdarza Wam się droczyć o to, kto z Was ma rację lub kto jest w czymś lepszy? Żeby raz na zawsze rozstrzygnąć tę sytuację, proponujemy zagrać w jedną z nowości, czyli Dracula vs Van Helsing. Jest to tytuł przeznaczony dla 2 graczy, więc idealnie sprawdzi się na wieczór we dwoje. Jedno z Was zostanie hrabią Dracula, próbującym przemienić mieszkańców miasteczka w wampiry, a drugie będzie się starało temu zapobiec. Jest to bardzo klimatyczna gra, wymagająca sprytu i przewidywania ruchów przeciwnika, a kto potrafi to lepiej niż Wasza druga połówka.

Każda jest wyjątkowa

Nie ma co się ograniczać jedynie do wyżej przedstawionych propozycji. W ofercie Wydawnictwa Muduko znajdziecie mnóstwo gier o różnej tematyce, mechanice i wyglądzie. To Wy najlepiej znacie swoje partnerki i na pewno dobierzecie coś, co idealnie wpasuje się w jej gusta.

Dla tych, które lubią spędzać czas w spokoju, pod kocem z kubkiem gorącej herbaty, na pewno dobrym prezentem będą wszelkiego rodzaju gry książkowe, np. Nibylandia. Tu żyją potwory!W mroku podziemi czy Koszmar Alicji w Krainie Czarów.

Jeżeli czujecie, że idealnie sprawdzi się coś tylko dla dwojga, tutaj możecie sięgnąć po Spór o bór, Spór o bór 2. Na tamę marsz czy po wspomniany wyżej tytuł Dracula vs Van Helsing.

Na pewno znajdą się też takie kobiety, którym najbardziej odpowiada granie w gry planszowe przeznaczone dla większej ilości osób. Wtedy warto rozważyć zakup takich tytułów jak: Lucky Jack, Gra o mózg czy Na ile ogarniasz.

Do wyboru do koloru, bo przecież gra planszowa też jest kobietą 

Zobacz inne wpisy

Po drugiej stronie gry

Najlepsze gry na majówkę

Maj, wiosna, ognisko…brzmi świetnie. A gdy dołożymy do tego jeszcze gry – plan doskonały! Jak płakać, to tylko ze śmiechu! Majówka kojarzy się ze świetną

Po drugiej stronie gry

Najlepsze gry na wiosnę

Akcja Jajo! Wiosna to czas odradzania się przyrody, a więc tu wchodzi odwieczne jajo! Symbol życia,  energii i urodzaju. Jeśli chcesz, by wiosną nie zabrakło