Group 1555zxzxz

KONKURS: Zbuduj własny domek dla owadów i wygraj gry Muduko!

W naszej grze “Hotel pod pajęczą siecią” gracze starają się jak najszybciej zakwaterować owadzich gości. W prawdziwym życiu owady mogą także mieszkać w specjalnie zaprojektowanych dla nich domkach dających schronienie i przedłużających ich żywotność. Pragniemy, by nasza firmowa, kwietna łąka także stała się bardziej przyjaznym miejscem dla owadów, dlatego szukamy kreatywnych majsterkowiczów!

Zapraszamy do udziału w konkursie wszystkich uczniów Szkół Podstawowych. Zgłoszenia można dokonać indywidualnie lub jako cała klasa. Autorzy najlepszych prac mogą wygrać bony na zakupy gier planszowych w sklepie Muduko o wartości 150/100/50 zł za I/II/III miejsce w kategorii indywidualnej lub zestaw gier planszowych o wartości 700 zł w przypadku zgłoszenia klasowego.

Zadanie konkursowe

Zbuduj z dowolnych materiałów i dowolną techniką domek dla owadów w formie pracy przestrzennej.

Do pracy należy dołączyć następujące informacje:
Imię i nazwisko/klasa, wiek dziecka, szkoła, telefon do kontaktu, adres e-mail.

Domek należy wysłać pocztą lub dostarczyć osobiście na adres:

Fabryka Kart Trefl-Kraków Sp. z o.o.

Podłęże 650, 32-003 Podłęże.

Na zgłoszenia czekamy do 17.06.2022.

Regulamin konkursu jest dostępny w TYM MIEJSCU.

 

 

Zobacz inne wpisy

Po drugiej stronie gry

Gry karciane – najlepsze na wycieczkę!

Wakacje na całego, więc to idealny czas na wycieczki. Poza standardowymi punktami programu, odwiedzaniem nowych miejsc czy spacerami, warto na chwilę się zatrzymać  i zresetować głowę.

Po drugiej stronie gry

Nie miałem jeszcze w rękach gry książkowej, w której miałbym do czynienia z zabiegiem polegającym na używaniu * w przypadku końcówek rodzajowych. Nie spotkasz w