Group 1555zxzxz

Dołącz do akcji #porządkizdzieckiem!

Dołącz do akcji #porządkizdzieckiem!

W Muduko zaczynamy przygotowania do Wielkanocy!  A towarzyszy temu premiera gry Granie w pranie. Dołącz do naszej akcji i wygraj zręcznościową grę rodzinną!

Premiera Grania w pranie zbiegła się idealnie z czasem przedświątecznych porządków, wielkiego prania i mycia okien. Któż nie marzy w tym okresie o wsparciu superbohatera? A gdyby tak zaangażować do pomocy najmłodszych? W wirze przedświątecznego sprzątania, zapraszamy Was do akcji #porządkizdzieckiem!  To idealny pretekst, na przedstawianie dziecku domowych czynności jako zabawy. Wydarzenie w szczególności kierujemy do ojców – przeciwstawmy się stereotypowemu myśleniu o podziale ról w rodzinie!

Aby wziąć udział w akcji #porzadkidzieckiem, wystarczy zamieścić na swojej tablicy na Facebooku zdjęcie przedstawiające, jak u Was w domu wyglądają porządki z dzieckiem i oznaczyć je hasztagami: #porządkizdzieckiem i #graniewpranie

Na zdjęcia czekamy do 1 kwietnia!

Autorzy 5 najciekawszych, najbardziej zwariowanych, realistycznych i naturalnych zdjęć otrzymają naszą świeżynkę Granie w pranie. Dodatkowo dla wszystkich uczestników przewidywany jest rabat 20% na nasze produkty do wykorzystania do końca kwietnia.

Pierzcie, sprzątajcie, zamiatajcie – a przede wszystkim bawcie się dobrze! 

P.S. 15-20 minut – tyle potrzebujemy na jedną rozgrywkę Grania w pranie. Co ciekawe denko pudełka stanowi bazę gry! Oszczędzamy czas na rozkładanie planszy.

Zobacz inne wpisy

Po drugiej stronie gry

Najlepsze gry na wakacje 

Wakacje to czas na regenerację, odpoczynek i dobrą zabawę. A przy czym można się lepiej bawić niż przy grach planszowych?    Wakacje na wsi!  Kto