Group 1555zxzxz

Dołącz do akcji #porządkizdzieckiem!

Dołącz do akcji #porządkizdzieckiem!

W Muduko zaczynamy przygotowania do Wielkanocy!  A towarzyszy temu premiera gry Granie w pranie. Dołącz do naszej akcji i wygraj zręcznościową grę rodzinną!

Premiera Grania w pranie zbiegła się idealnie z czasem przedświątecznych porządków, wielkiego prania i mycia okien. Któż nie marzy w tym okresie o wsparciu superbohatera? A gdyby tak zaangażować do pomocy najmłodszych? W wirze przedświątecznego sprzątania, zapraszamy Was do akcji #porządkizdzieckiem!  To idealny pretekst, na przedstawianie dziecku domowych czynności jako zabawy. Wydarzenie w szczególności kierujemy do ojców – przeciwstawmy się stereotypowemu myśleniu o podziale ról w rodzinie!

Aby wziąć udział w akcji #porzadkidzieckiem, wystarczy zamieścić na swojej tablicy na Facebooku zdjęcie przedstawiające, jak u Was w domu wyglądają porządki z dzieckiem i oznaczyć je hasztagami: #porządkizdzieckiem i #graniewpranie

Na zdjęcia czekamy do 1 kwietnia!

Autorzy 5 najciekawszych, najbardziej zwariowanych, realistycznych i naturalnych zdjęć otrzymają naszą świeżynkę Granie w pranie. Dodatkowo dla wszystkich uczestników przewidywany jest rabat 20% na nasze produkty do wykorzystania do końca kwietnia.

Pierzcie, sprzątajcie, zamiatajcie – a przede wszystkim bawcie się dobrze! 

P.S. 15-20 minut – tyle potrzebujemy na jedną rozgrywkę Grania w pranie. Co ciekawe denko pudełka stanowi bazę gry! Oszczędzamy czas na rozkładanie planszy.

Zobacz inne wpisy

Aktualności

Premiera gry „Ryki Afryki”

Każdego roku organizowana jest Letnia Parada, podczas której prezentują się pięknie udekorowane i uzbrojone drużyny afrykańskich zwierząt. Celem Twoim i Twoich przeciwników jest takie skompletowanie