Group 1555zxzxz

Bestiarium Pauperum – nowy dodatek do Stworów z Obory!

Wiła, kikimora, gryf, zjadarka i mnóstwo innych stworów czekają już na gościńcu na śmiałków żądnych sławy! Bestiarium pauperum, czyli… bestiariusz dla ubogich to nowy dodatek do Stworów z Obory, który zwiększa podstawową talię o 30 nowych stworów, 10 wydarzeń i 6 nowych przedmiotów jeszcze mocniej nawiązujących do słowiańskiej kultury i demonologii. Rozszerzenie wprowadza również 6 nowych postaci, oraz 1 pustą kartę potwora i bohatera, dzięki czemu każdy gracz może wtrącić do gry swoje 3 miedziaki.

Autorem i ilustratorem dodatku tak jak i podstawki jest Tomasz Bolik, którego doskonała kreska i zabawny humor stanowią jeden z największych atutów całej serii.

Bestiarium pauperum jest już dostępne w sprzedaży. Największym fanom polecamy zrobienie zakupów w naszym sklepie – tylko tu bowiem otrzymają minidodatek – Śwniopak, czyli talię zawierającą aż 11 nowych kart do gry!

Zobacz inne wpisy

Po drugiej stronie gry

Jak ćwiczyć pamięć? Sprytnie i zabawnie!

Pamięć pełni kluczową rolę w naszym codziennym życiu, wpływając na zdolność uczenia się, radzenie sobie ze stresem oraz utrzymywanie relacji społecznych. Zdolność do skojarzeń, tworzenie