Group 1555zxzxz

Zestaw projektanta już w sprzedaży!

Projektujesz gry planszowe? Chcesz przetestować swój pomysł w większej grupie i potrzebujesz wytrzymałego prototypu? Nie chcesz tracić czasu na wycinanie kart lub żetonów? W takim razie Zestaw projektanta jest dla Ciebie!

W pudełku, którego okładkę możesz zaprojektować samodzielnie, znajdziesz szereg czystych, białych elementów do wykorzystania według własnego pomysłu. Zestaw pozwoli Ci zaprojektować prototyp, który bez Cienia wstydu zaprezentujesz wydawcy lub grupie testerskiej. Wszystkie obiekty w Zestawie projektanta mają białą, gładką powierzchnię, dzięki czemu można wygodnie rysować po nich ołówkiem i w razie potrzeby dokonywać poprawek gumką. Stosując farby, mazaki czy kredki szybko wcielicie w życie swój pomysł.

Zestaw polecamy także nauczycielom, terapeutom czy wychowawcom do wykorzystania w trakcie różnorodnych zajęć. Mamy nadzieję, że dzięki niemu w Waszych domach czy szkołach powstanie wiele wspaniałych planszówek!

Zawartość opakowania:

  • 2 talie po 55 kart
  • 1 plansza 46 x 46 cm
  • 3 plansze 20 x 23 cm
  • 6 składanych pionków
  • 12 kwadratowych kafelków
  • kilkadziesiąt tekturowych żetonów różnego kształtu i wielkości

Zobacz inne wpisy

Po drugiej stronie gry

Gry karciane – najlepsze na wycieczkę!

Wakacje na całego, więc to idealny czas na wycieczki. Poza standardowymi punktami programu, odwiedzaniem nowych miejsc czy spacerami, warto na chwilę się zatrzymać  i zresetować głowę.

Po drugiej stronie gry

Nie miałem jeszcze w rękach gry książkowej, w której miałbym do czynienia z zabiegiem polegającym na używaniu * w przypadku końcówek rodzajowych. Nie spotkasz w