Group 1555zxzxz

Premiera gry „Lucky Jack”!

Odgaduj zamiary przeciwników, blefuj i wyciągaj asy z rękawa. Napięcie, szczęście, strategia i ryzyko stworzą wybuchową kombinację, która ożywi każdy wieczór w gronie rodziny i znajomych. 

Lucky Jack to prosta gra karciana, która spodoba się fanom ryzyka. To doskonała opcja na domówkę, spotkanie ze znajomymi czy wieczór z rodziną. Z uwagi na prostotę rozgrywki i podobne emocje polecamy ją zwłaszcza fanom Wirusa!.

Lucky Jack pozwoli Wam sprawdzić, kto ma największe szczęście w kartach. Zasady są banalne – odrzucaj karty w taki sposób, by na Twojej ręce zostały trzy lub cztery z tym samym symbolem. Następnie jako pierwszy wyłóż karty na stół i… wygraj!

Dlaczego warto?

  • niezależna językowo
  • małe pudełko – można zabrać wszędzie
  • proste zasady
  • rozwija blef i rywalizację

Zobacz, jakie to łatwe:

  1. Każda rozgrywka składa się z kilku rozdań – od 3 do 5, w zależności od ustaleń graczy. JACKPOTEM nazywa się grupę 3 lub 4 kart z identycznym symbolem.
  2. Aby zapunktować JACKPOT, gracz musi jako pierwszy zagrać 3 lub 4 karty z identycznym symbolem i powiedzieć na głos: „Jackpot!” (np. 3 karty «cytryn» lub 4 karty «diamentów»).
  3. W każdym z rozdań gracz może zapunktować JACKPOT, podwójny JACKPOT – albo zupełnie nic!
  4. Jak najszybciej odrzucaj karty, aby zostać pierwszym graczem, który wyłoży 3 lub 4 karty oznaczone tym samym symbolem i zapunktuje JACKPOT.
  5. Wygrywa ten gracz, który ma najwięcej punktów po zakończeniu ustalonej liczby rozdań.

 

 

Zobacz inne wpisy

Aktualności

KONKURS: Podziel się dobrą wiadomością!

Aktualizacja z dnia 23.03.2023 godz. 10:39 Dziękujemy za wszystkie nadesłane zgłoszenia. Dobrze wiedzieć, że dostrzegacie wokół siebie tyle pozytywnych rzeczy. Naszą zwyciężczynią została Karolina Radlak,

Po drugiej stronie gry

Interaktywna podróż po Dzikim Zachodzie

Rewolwerowe pojedynki, gwarne saloony, groźna, amerykańska fauna, indiański mistycyzm – to tylko część atrakcji, jakie kryje w sobie gra CARTAVENTURA: Oklahoma. Ta wyjątkowa karcianka to