Group 1555zxzxz

Premiera gry “Lucky Jack”!

Odgaduj zamiary przeciwników, blefuj i wyciągaj asy z rękawa. Napięcie, szczęście, strategia i ryzyko stworzą wybuchową kombinację, która ożywi każdy wieczór w gronie rodziny i znajomych. 

Lucky Jack to prosta gra karciana, która spodoba się fanom ryzyka. To doskonała opcja na domówkę, spotkanie ze znajomymi czy wieczór z rodziną. Z uwagi na prostotę rozgrywki i podobne emocje polecamy ją zwłaszcza fanom Wirusa!.

Lucky Jack pozwoli Wam sprawdzić, kto ma największe szczęście w kartach. Zasady są banalne – odrzucaj karty w taki sposób, by na Twojej ręce zostały trzy lub cztery z tym samym symbolem. Następnie jako pierwszy wyłóż karty na stół i… wygraj!

Dlaczego warto?

  • niezależna językowo
  • małe pudełko – można zabrać wszędzie
  • proste zasady
  • rozwija blef i rywalizację

Zobacz, jakie to łatwe:

  1. Każda rozgrywka składa się z kilku rozdań – od 3 do 5, w zależności od ustaleń graczy. JACKPOTEM nazywa się grupę 3 lub 4 kart z identycznym symbolem.
  2. Aby zapunktować JACKPOT, gracz musi jako pierwszy zagrać 3 lub 4 karty z identycznym symbolem i powiedzieć na głos: „Jackpot!” (np. 3 karty «cytryn» lub 4 karty «diamentów»).
  3. W każdym z rozdań gracz może zapunktować JACKPOT, podwójny JACKPOT – albo zupełnie nic!
  4. Jak najszybciej odrzucaj karty, aby zostać pierwszym graczem, który wyłoży 3 lub 4 karty oznaczone tym samym symbolem i zapunktuje JACKPOT.
  5. Wygrywa ten gracz, który ma najwięcej punktów po zakończeniu ustalonej liczby rozdań.

 

 

Zobacz inne wpisy

Po drugiej stronie gry

Najlepsze gry na majówkę

Maj, wiosna, ognisko…brzmi świetnie. A gdy dołożymy do tego jeszcze gry – plan doskonały! Jak płakać, to tylko ze śmiechu! Majówka kojarzy się ze świetną

Po drugiej stronie gry

Najlepsze gry na wiosnę

Akcja Jajo! Wiosna to czas odradzania się przyrody, a więc tu wchodzi odwieczne jajo! Symbol życia,  energii i urodzaju. Jeśli chcesz, by wiosną nie zabrakło