Group 1555zxzxz

Ghost Adventure: Zakręcona Przygoda trafił do sprzedaży!

Ghost Adventure: Zakręcona Przygoda trafił do sprzedaży!

Pomóżcie myszce uratować magiczny świat przed złym Potworem i jego sługusami. Rozkręćcie bączek i wypełnijcie cele misji – współpracując ze sobą razem lub próbując swoich sił w pojedynkę.

„Ghost Adventure: Zakręcona Przygoda” to niezwykła gra zręcznościowa, w którą gracze grają na stojąco. Każda misja polega na przeprowadzeniu kręcącego się bączka przez różne ścieżki rozpościerające się na 8 światach.

Podczas rozgrywki gracze muszą tak manewrować planszami, by bączek nie wpadł w pułapki i zdążył zrealizować wszystkie cele. Do dyspozycji graczy są teleporty, które umożliwiają skakanie na wyższe poziomy planszy, a także eliksiry wznowienia.

To kolorowa, przepięknie ilustrowana gra o zróżnicowanym stopniu trudności, która niesie z sobą ważne przesłanie o mocy przyjaźni i empatii. Nie martwie się, jeżeli nie znajdziecie nikogo do zabawy – w „Ghost Adventure: Zakręconą Przygodę” zagracie nawet solo!

Co ją wyróżnia?

● pierwsza na świecie gra wykorzystująca kręcące się bączki;
● gra zawiera komiks prezentujący historię o przygodach Myszki;
● rosnący poziom trudności pozwala na rozwijanie umiejętności zręcznościowych;
● najwyższej jakości komponenty;

Ekspresowa wersja zasad:

  1. Sprawdź cele misji i dobierz odpowiednie plansze
  2. Rozkręć bączek
  3. Manewruj planszą w taki sposób, by bączek po kolei zaliczał cele
  4. Pomóż myszce ocalić świat przed potworem!

Zobacz inne wpisy

Aktualności

Premiera gry „Ryki Afryki”

Każdego roku organizowana jest Letnia Parada, podczas której prezentują się pięknie udekorowane i uzbrojone drużyny afrykańskich zwierząt. Celem Twoim i Twoich przeciwników jest takie skompletowanie