Group 1555zxzxz

Ghost Adventure: Zakręcona Przygoda trafił do sprzedaży!

Ghost Adventure: Zakręcona Przygoda trafił do sprzedaży!

Pomóżcie myszce uratować magiczny świat przed złym Potworem i jego sługusami. Rozkręćcie bączek i wypełnijcie cele misji – współpracując ze sobą razem lub próbując swoich sił w pojedynkę.

“Ghost Adventure: Zakręcona Przygoda” to niezwykła gra zręcznościowa, w którą gracze grają na stojąco. Każda misja polega na przeprowadzeniu kręcącego się bączka przez różne ścieżki rozpościerające się na 8 światach.

Podczas rozgrywki gracze muszą tak manewrować planszami, by bączek nie wpadł w pułapki i zdążył zrealizować wszystkie cele. Do dyspozycji graczy są teleporty, które umożliwiają skakanie na wyższe poziomy planszy, a także eliksiry wznowienia.

To kolorowa, przepięknie ilustrowana gra o zróżnicowanym stopniu trudności, która niesie z sobą ważne przesłanie o mocy przyjaźni i empatii. Nie martwie się, jeżeli nie znajdziecie nikogo do zabawy – w “Ghost Adventure: Zakręconą Przygodę” zagracie nawet solo!

Co ją wyróżnia?

● pierwsza na świecie gra wykorzystująca kręcące się bączki;
● gra zawiera komiks prezentujący historię o przygodach Myszki;
● rosnący poziom trudności pozwala na rozwijanie umiejętności zręcznościowych;
● najwyższej jakości komponenty;

Ekspresowa wersja zasad:

  1. Sprawdź cele misji i dobierz odpowiednie plansze
  2. Rozkręć bączek
  3. Manewruj planszą w taki sposób, by bączek po kolei zaliczał cele
  4. Pomóż myszce ocalić świat przed potworem!

Zobacz inne wpisy

Po drugiej stronie gry

Gry karciane – najlepsze na wycieczkę!

Wakacje na całego, więc to idealny czas na wycieczki. Poza standardowymi punktami programu, odwiedzaniem nowych miejsc czy spacerami, warto na chwilę się zatrzymać  i zresetować głowę.

Po drugiej stronie gry

Nie miałem jeszcze w rękach gry książkowej, w której miałbym do czynienia z zabiegiem polegającym na używaniu * w przypadku końcówek rodzajowych. Nie spotkasz w